EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kamilo1990
#1792973
Witam wszystkich
Założyłem temat o Charonie, ponieważ zauważyłem, że nie ma o nim tematu a chciałbym się od was użytkowników dowiedzieć, jak sprawuje wam się owe zasilanie, jakieś plusy i minusy itp, itd...
Niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem tego moda, ale ogólnie słyszałem o nim dobre opinie ;)
Proszę o wypowiadanie się osób posiadających Charona :) Chmurka z Wami :)
By FlashGordon
#1793031
kamilo1990 pisze:Witam wszystkich
Założyłem temat o Charonie, ponieważ zauważyłem, że nie ma o nim tematu a chciałbym się od was użytkowników dowiedzieć, jak sprawuje wam się owe zasilanie, jakieś plusy i minusy itp, itd...
Niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem tego moda, ale ogólnie słyszałem o nim dobre opinie ;)
Proszę o wypowiadanie się osób posiadających Charona :) Chmurka z Wami :)


1. Zły dział
2. Skoro masz być szczęśliwym posiadaczem to dlaczego pytasz o minusy?

Źle do tego podszedłeś. Zakup planuje się zazwyczaj po zasięgnięciu opinii, a nie odwrotnie, oczywiście mogę się mylić.
By kamilo1990
#1793033
Niewiedziałem w jakim dziale umieścić posta skoro jeśli to jakiś problem to przepraszam. Od tego chyba jest forum tego typu, żeby się zapytać co i jak no nie?
By FlashGordon
#1793047
Nie neguję tego, nie zabraniam.
Zadziwia mnie tylko kolejność.
Najpierw kupuję, a potem pytam :D
By kamilo1990
#1793051
No ogólnie to znam tylko jedną osobę, która posiada Charona i powiedziała mi, że śmiało można kupować bo nie jest złym zasilaniem ale opierać się na opinii jednej osoby to trochę mało, dlatego napisałem posta żeby i inni się wypowiedzieli co o nim sądzą.
By FlashGordon
#1793057
Mimo, że to rozumiesz to i tak go kupiłeś,przeczysz sam sobie :D
Teraz już "po ptokach" i tak.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.