EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By berto
#1792831
Trudno cokolwiek powiedzieć z racji tego że marka na tym forum raczej nieznana, ja o niej nigdy nie słyszałem. Być może Twój organizm tak reaguje na niektóre aromaty. Ja np. nie mogę wapować liquidów z dodatkiem ananasa od TPA, duszę się i kaszlę. Może spróbuj z innym aromatem tej marki lub pokombinuj z większym/mniejszym stężeniem. Wątpię by czas leżakowania miał tu wpływ, chociaż i tego nie można wykluczyć.
By EwKam
#1792834
Mieszkam na stałe w niemczech to tu zamawiałem wszystko dlatego marka nie znana.
Bede musiał prubowac, narazie odczekam pare dni mam jeszcze inne smaki w tym samym dniu mieszane zobaczymy co wyjdzie..
By grzegorz.wolski.754
#1792839
Witam też mieszkam w Niemczech i tak samo jak ty też miałem tą bazę zamówiona z ebay , ta baza to jest po prostu tragedia, gryzienie w gardło, smak aromatu prawie nie wyczuwalny , ja ta bazę po prostu wylałem i zamówiłem bazę od Avoria , tobie tez ja polecam baza jest naprawdę dobra trochę droższa od liquidart ale coś za coś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By grzegorz.wolski.754
#1792858
Wydaje mi się ze ten link który podałeś nie ma nic wspólnego z tematem wyżej opisanym, jak już pisałem jest to tylko i wyłącznie wina bazy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By EwKam
#1792861
Zrobilem wlasnie test.
Wyczyściłem zbiornik i zalałem go czystą bazą i powiem ze jest super, nic nie gryzie powiem nawet ze jest łagodniejszy od gotowców ze sklepu i w smaku ok. Winna musi lezec w aromacie.
By EwKam
#1792865
Tez jestem tego zdania. Za nkecaly tydzien zdam relacje czy jest lepiej. Jak narazie dziekuje za pomoc.
By EwKam
#1792884
Jak wcześniej pisałem palac czysta baze wszystko było ok nic nie gryzło myślałem ze to aromat jest winny ale teraz wydaje mi się ze jednak nikotyna. Dodałem do bazy nikotyne tak żeby wyszło 3mg/ml i zaczyna drapać po gardle. Albo dodajac nikotyne tez to wszystko musi się odleżeć.
By EwKam
#1792886
Około 7 lat Marlboro Czerwone +/- 30 dziennie..
Wczesniej kupowałem gotowe liquidy tez 3mg/ml i takiego problemu nie miałem.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1792887
grzegorz.wolski.754 pisze:Wydaje mi się ze ten link który podałeś nie ma nic wspólnego z tematem wyżej opisanym, jak już pisałem jest to tylko i wyłącznie wina bazy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A regulamin czytałeś, czy tylko Ci się wydaje?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.