EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By tygrysek2002
#1792710
Witam

Używam od roku joyetech evic-vt mini I jestem mega zadowolony. Problemem jest to ze jest to moje jedyne zasilanie. Chciałbym kupić drugie lepsze joyetech evic-vt mini zostałby zapasowym zasilanie lub mobilnym. Zależy mi na zasilaniu wytrzymałym w evicu baterie sony VTC5 wymieniam 3 x dziennie , pale max do 16W po prostu dużo pale . Czy zasilanie na 2 baterie oznacza w moim przypadku 2 x dłuższy czas pracy ? myślę nad Wismec Reuleaux RX 2/3 Mod lub Joyetech eVic Primo TC budżet do 250 zł. Moze jakieś inne rozwiązanie ?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1792712
Witam.

tygrysek2002 pisze:Czy zasilanie na 2 baterie oznacza w moim przypadku 2 x dłuższy czas pracy ?


Praktycznie tak :wink: .

tygrysek2002 pisze:myślę nad Wismec Reuleaux RX 2/3 Mod lub Joyetech eVic Primo TC budżet do 250 zł.


Brałbym eVica, w porządku zasilanie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792716
16W i 3 razy dziennie wymiana batek vct5? Pachnie to podróbami. Góra dwie wymiany na dobę, a też dużo wciągam. Co do twojego myślenia jest prawidłowe i dwa razy dłużej pociągnie zasilanie. Od formułowego kolegi zakupiłbym jeszcze sanyo 3400 - 3500mah. Mod skutecznie z batki wypompowuje 3100mah, gdzie przy vtc5 ledwo 2200mh. To wszystko są oryginały.
By tygrysek2002
#1792726
"6W i 3 razy dziennie wymiana batek vct5? Pachnie to podróbami. Góra dwie wymiany na dobę, a też dużo wciągam"

Pale na Kajtku 3.1 , wypalam około 18ml dziennie nie wiem czy to dużo czy mało, pale prawie zerówki. Baterie zakupione w Edymie
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792727
tygrysek2002 pisze:"Baterie zakupione w Edymie

:lol: Widocznie mieli te nieparzyste. To tam norma.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792730
Poczytaj, a nie każ mi się nadstawiać.
By tygrysek2002
#1792731
" Widocznie mieli te nieparzyste. To tam norma. "

Wiec proszę zalinkuj mi te parzyste ( baterie chyba można linkować) chętnie je zakupie , ale wróćmy do tematu jakie zasilanie ?
Awatar użytkownika
By Pesio
#1792766
Też w edymie kupowałem vtc5, roczne mają 2100, półroczne po 2200, haratałem długo przez usb.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.