EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By nek
#1792063
Witam !
Jesli w zlym dziale dodalem temat to Przepraszam.
Tak jak w temacie który parownik lepszy oczywiście wiem, że oba są pod smak. Chodzi mi o jak najlepszy przepływ powietrza najchlodniejsza chmurkę oraz aby parownik nie ciekł( łatwe ułożenie waty )
Pharaoh rta interesuje mnie z powodów dwóch dolny i górny airflow oraz ma dużo miejsca dla jednej grzałki za to AmmitA bardzo dużo osób chwali lecz nie widzę plusów u minusów jego. Prosiłbym o jakieś porównanie osób które posiadają oba parowniki lub je chociaż użytkowały.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1792095
Oba są pod smak... Ło matko... Przerobiłem całą masę parowników, ukręciłem jeszcze więcej grzałek, ale setupu który by w tych potworach dobrze oddawał smak bym nie zrobił, jest kilku kozaków na forum, ktorzy taką grzałę potrafią wymyślić i zrobić.
Przemyśl, czy chcesz tą drogą iść :)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1792098
Jeśli chciałbyś korzystać z jednej grzałki wez pharaoha, jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1792101
lukiboss2 pisze:[...] jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.

Pierwotnie ammit jest na jedną grzałkę. Ammit dual ma dwie i jest prawie identyczny z kylinem.
By FlashGordon
#1792108
Jeśli rozważasz zakup między Ammit 22 a Faraon, to bierz Faraona.
Jeśli Ammit 25 lub Faraon to weź oba i odsprzedaj niechcianego po testach. Inaczej się nie dowiesz co Ci bardziej pasuje, co Ci łatwiej obsłużyć.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1792110
mimochod1 pisze:
lukiboss2 pisze:[...] jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.

Pierwotnie ammit jest na jedną grzałkę. Ammit dual ma dwie i jest prawie identyczny z kylinem.


Dobrze że mnie poprawiłeś, myślałem że autorowi chodzi o ammita duala.
By nek
#1792239
Dzięki panowie za odpowiedzi. Jeśli chodzi że są pod smak to wnioskuję to po recenzjach na yt. Pewnie zaopatrze się w Pharaoha i też byłem przychylny do niego bardziej.
Mam nadzieję że będzie świetnie działać z moim rx200.
Temat do zamknięcia
Awatar użytkownika
By kabacina
#1792310
Ja osobiście z tych dwóch wybrałbym ammita. Ciekawą propozycją jest również ctulhu mtl, jednak musiałbyś patrzeć za nim na bazarku

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1792320
kabacina pisze:Ja osobiście z tych dwóch wybrałbym ammita. Ciekawą propozycją jest również ctulhu mtl, jednak musiałbyś patrzeć za nim na bazarku

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

MTL? Przecież napisał że chce jak najlepszy przepływ powietrza. Wspomniał też o braku przecieków- z powodu wycieków w Cthulhu sam z niego zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1792326
W sumie racja, jakos to przeoczyłem. Tak czy inaczej w mtl wybitnie małym przewiewem nie grzeszy a i wycieki są do opanowania

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By Iver
#1792466
Mały Jasio Baryła pisze:Oba są pod smak... Ło matko... Przerobiłem całą masę parowników, ukręciłem jeszcze więcej grzałek, ale setupu który by w tych potworach dobrze oddawał smak bym nie zrobił, jest kilku kozaków na forum, ktorzy taką grzałę potrafią wymyślić i zrobić.
Przemyśl, czy chcesz tą drogą iść :)

Podpisuje się pod tym ale tylko w odniesieniu do Pharaoha. Miałem go i smak w porównaniu z np. Mage GTA albo OBS Engine był żaden.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Mikuś
#1792498
Pharaoh nie pod smak? Staggered clapton na 3,.2 -3.5 mm, 5-6 zwojów, wata Kendo, górny wlot powietrza zamknięty. Nakrecony na Heretica smaczy świetnie. Może nie tak dobrze jak Kylin ale przyjemnie się z tego korzysta
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1792511
Zaprojektowany pod smak to jest sutek :)
Te potwory są wytwornicami dymu, które przy odpowiednich grzałkach smaczą mimo swojej konstrukcji. Przy tym gabarycie i przy tym przepływie powietrza trzeba tam włożyć kosmiczną grzałkę żeby jakikolwiek smak poczuć :)

Oczywiście, mogę być niesprawiedliwy w swoim osądzie ale tak to niestety widzę.

Edit.
Oczywiście nie mówię, że takie parowniki nie są fajne, bo są. Nie krytykuję też użytkowników tych zadymiarek.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.