EPF
Awatar użytkownika
By rossogrodnick
#1754326
Moj DNA75, to od jakiegoś czasu codzienny wół roboczy. Wszystko gra, spisuje się bez zarzutów, no i działa, i działa na zasilaniu. Jedyny minus- przy wkładaniu akumulatorów łatwo o uszkodzenie ich koszulek. Poza tym super.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By grizmoa
#1786220
Widziałem na yt, że therion dna250 ma spadki wat, czy w tym therionie dna75 też to występuje? Jesli jest to wazne to nigdy nie przekraczam 40w. Jestem ciekaw także jak wygląda jakość tc w oby therionach.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1791621
Witam.
Nie ma wątku o therionie BF, ale to niemal to samo, więc tu przedstawię swój problem.
Od jakiegoś czasu użytkuję wersję BF. Dość sporadycznie, na tyle, że ostatni miesiąc-półtora stał nieużywany. Niestety zapomniałem wykręcić atomizer i obmyć konektor. W środku siedział naładowany akku sony vtc5.
Wczoraj naszła mnie ochota squonkować. Parownik wymyłem, theriona przeczyściłem, ale akku padł (według lii-500, napięcie 1.6v), włożyłem inny akku, wkręcam parownik (ten sam, który był wcześniej) i wyskakuje komunikat "ohms too low", sprawdziłem inne parowniki - to samo, a jednego nawet nie widzi.
Późno było więc poszedłem spać, rano problem się powtarza, a poziom naładowania akku wynosi 7%, według lii-500, 3.44v ( a wkładałem 4.2v)

Domyślam się, że gdzieś dostał się liquid ( mimo iż zawsze pojawiał się w okolicach konektora) i spowodował jakieś zwarcie.

Pytanie, czy da radę go jakoś uratować?? Czy ktoś podjąłby się próby reanimacji?? Znając moje zdolności, nawet się tego nie podejmuję.
Szkoda mi sprzęciora, bo nawet się nim dobrze nie nacieszyłem
Ostatnio przesunięty w górę 27 sie 2017, 00:40 przez: Master_PiT.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.