EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Lila
#1791038
Hej, z góry przepraszam, jeśli zły dział na tego typu pytania. *BOJE SIE*
Mój e-papieros (volish carbon v2) dzisiaj postanowił się wyłączyć (nie jestem pewna czy się rozładował czy coś się stało), więc myśląc, że się rozładował podpięłam go do ładowarki, gdzie szybko okazało się, że wcale się nie ładuje. Podpięłam do tej samej ładowarki telefon i okazało się, że wtyczka już nie działa (rano działała). Może jakieś spięcie od wtyczki zablokowało baterię? Zmieniłam ładowarkę na inną, zmieniłam grzałkę (gdyby to grzałka robiła jakieś spięcie), ale dalej nie ładuje. E-papieros rozpoznaje, że został podłączony do prądu, ponieważ miga kilka razy na biało, a później przestaje (powinien podczas ładowania się zapalić na czerwono). Brak jakichkolwiek oznak posiadania energii w baterii podczas jej odłączenia od nieładującej ładowarki (komiczne). Podczas "ładowania" można włączyć i wyłączyć baterię.
Czy ktoś może wie, co z takim fantem zrobić?
Pomocy. :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1791067
Zakupić nowy, zdecydowanie fajniejszy sprzęt. Ten już niestety...
Teraz zapewne zadasz pytanie co?
Odpowiedzi może być tysiąc, ja jednak polecę Pico w kicie z Melo3.
Dlaczego? Bo ma najlepszy, wręcz nie do pobicia, stosunek jakości i możliwości do ceny.
Awatar użytkownika
By lijden
#1791618
Dokładnie tak jak kolega wyżej radzi - nowy sprzęt - kilka baterii w ten sposób skończyło u mnie żywot. Sama mam Pico od tygodnia, z innym parownikiem co prawda, ale świetnie leży w dłoni, nawet tej mniejszej kobiecej i cena nie zabija.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.