EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By grzegorz.wolski.754
#1790019
Witam jakiś czas temu zakupiłem sobie griffina, parownik sprawuje się świetnie gdyby nie to przeciekanie ile bym stupow na nim nie zrobił to zawsze będzie przeciekał, a przeciekanie zaczyna się dopiero po 2,3 zalaniu oczywiście zamykam dopływ liquidu Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By djblack2577
#1790020
Spróbuj dać więcej bawełny daj dłuższe żeby dotykał w komorze dna delikatnie, powinno być ok :) warto spróbować.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
By djblack2577
#1790027
Zrób fotkę na bocznej stronie ,tak z ciekawości jak to wygląda:)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1790029
Daj trochę więcej nośnika, tak żeby lekko wystawał spod pierścienia. Rozczesz końcówki nośnika, żeby były bardziej puszyste przed włożeniem ich w kanały. Nie upychaj nośnika na siłę- delikatnie wsuń go. Przy napełnianiu, zawsze na wszelki wypadek odwracam parownik do góry nogami przed dokręceniem top capa do końca i otwieram JFC, żeby powietrze się wydostało.
By djblack2577
#1790064
Na pierwszej fotce co zaznaczyłem popraw watę,za blisko jest między otworem wlotu powietrza

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
By djblack2577
#1790065
djblack2577 pisze:Na pierwszej fotce co zaznaczyłem popraw watę,za blisko jest między otworem wlotu powietrza

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1790068
Pierwsze pytanie jakie powinno zostać postawione to jaki stosunek VG/PG ma Twój liquid.
Więc?
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1790071
Zdecydowanie :wink:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1790127
70/30, ale w przypadku tego wynalazku nie wiem czy ma to znaczenie, może mniej leje jak się przewróci. Według mnie najważniejszy zabieg jest przy nalewaniu. Zamykam airflow, zalewam, zasysam, przewracam do góry kołami, czekam aż ścieknie liquid, otwieram airflow i to w moim przypadku pomaga, ale to jest sprzęt ciężki do ogarnięcia 20-40w i to wszystko. Poniżej lub powyżej zawsze jest problem z transportem.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By mallina
#1791481
Miałem podobny problem w wersji 25mm. Za nic nie mogłem odpowiednio ułożyć nośnika. Okazało się że nie nośnik był winien tylko sama baza. Trza było rozkręcić, wybić, wyczyścić i złożyć do kupy. Po tym zabiegu zero problemu z wyciekami.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1791582
Robiłem to już, po upadku na posadzkę zaciął się i rozklepałem, złożyłem i to samo. Wloty mam cały czas mokre, ale żadko leje. Rozkęcony jest na full i jakoś się męcze, dopuki GB nie dośle Aromamizer Plus, to pewnie griffin pójdzie całkiem w odstawkę.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.