EPF
Ustniki, pyrexy, szkiełka i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
By tubaakada
#1791299
Jak sobie radzicie z noszeniem przy sobie sprzętu?
Ja małe boxy (z małymi parownikami) noszę w kieszeni lub w paszportówce, większe zestawy w nerce pionowej.
Czy są jakieś fajne specjalne schowki/nerki/systemy na EIN? Jeśli tak, to gdzie je kupić?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1791302
Ja noszę w kieszeni, mieści się i nie wypada :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1791305
Bardzo fajnym rozwiązaniem jest Coil Master PBAG, którą przypinasz do paska, a kosztuje tylko 29,50 ( dostępne na e-enzo ) A jak dobrze się poszuka, to pewnie dostanie się też w innych sklepach z EIN. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Timi
#1791310
Ja sobie ze skórki porobiłem takie ustrojstwa.
Zakręcam pomiędzy boxa, a parownik, zapinam smyczkę i heja.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Donayo
#1791318
Ja noszę torbę. Mam tam portfel, ep, zapas lq i aku, Kindle, jakieś pierdoły, które zawsze mogą się przydać :D na brak miejsca nie narzekam :D


Tapata z SE :)
By tubaakada
#1791320
Dzięki za wszystkie pomysły. :beer: . Przetestuję PBAG w pierwszej kolejności oraz jakiś wojskowy system przenoszenia magazynków.

@Timi ten Twój wynalazek jest pomysłowy :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1791343
McGrinn pisze:@Timi

Nie denerwuje Cię, jak Ci taki "klocek" na szyi dynda? :shock: :wink:

Wiesz, że nawet nie bardzo. Może dlatego, żem chłop wielki :lol:
Dużą radość sprawia wygoda. Moda mam zawsze na wyciągnięcie ręki w tym samym miejscu, bez gmerania po kieszeniach, otwierania bagów etc.
Do tego ścinki skór są darmowe, a roboty z wycięciem jest max 10 minut.
By Sagem
#1791401
Na początku w kieszeni ale od jakiegoś czasu iStick 200W wydaje się zbyt duży, zwłaszcza ze Smokiem.
Awatar użytkownika
By Walter o'Dim
#1791410
A ja nadal torba borba a na fona etui skórzane do paska, żona mi mówi żebym to zdjął ale nalog nie wybiera
Awatar użytkownika
By PucH2
#1791411
Lato ma to do siebie że brak kieszeni na wszystko. W poprzednim sezonie taką kamizelkę miałem i mam https://www.banggood.com/Multi-Pockets- ... ds=myorder . Dodatkowa zaleta tej kamizelki to w tylni pas ładnie mieści się kurtka wiatrówka przeciwdeszczowa. Zresztą sami zobaczycie jakie to lekkie, przewiewne i funkcjonalne. Waży mniej niż 100 gramów.

Na fotografiach nie pokazano że część kamizelki jest odpinana i chowana w tylni pas. Zostaje tylko sama siatka. Ma jeszcze wewnętrzne kieszenie jak w marynarce. Telefon 6 cali czy czytnik 7 zali mieszczą bez trudu.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1791504
Ja z kolei używam etui na starą nokię. Ma ucho do smyczki, pico z gryffinem mieszczą się idealnie. :D
Awatar użytkownika
By VRil
#1791856
"Będzie Pan Zadowolony " :D
Ja na tą chwilę korzystam z Maxpedition TC-1 i taki Sigelei 213 z Merlinem wchodzi idealnie z zapasem . Taki jak Ty wybrałeś mam coś podobnego firmy Condor oraz podobne Maxpedition Anemone . Myślę że przy wyborze tego modelu sugerowałeś się wymiarami swojego boxa z atomizerem .Jeśli dałeś lekki zapas na wymiarach to będzie dobrze .
Ogólnie bardzo dobra jakość wykonania ,solidne i mocne powiedzmy takie na "wojnę" :mrgreen:
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1793688
na rurki uzywam tubki po pluszzzzzzzzzz :P w krotkich galotach mam na biodrze wąską kieszonkę,w nią plusza a do niego rurkę.Ani nie zgniotę,jak coś poleci liguidu to do rury.Wsunięcie rurki nie nastręcza problemów.Czasami proste acz dziwaczne pomysły są najlepsze.
By Mikuś
#1793711
Ja akurat robilem z długich jeansów krótkie, więc żeby nie marnować nogawek to zrobiłem z nich kilka pokrowców na rurki ;) Przynajmniej mam pokrowiec Levi's ;) kawałek materiału złożyłem na pół ( oczywiście po dokładnym odmierzeniu ), górę pokrowca obszylem starą chustą bandamką żeby jeans się nie strzepił - użyłem do tego ściegu "za igłą", a boki i dół pokrowca zszylem ściegiem okrętkowym. Można doczepić jakieś kółeczko co by nosić na smyczy, ja wrzucam do torby bez obawy o porysowanie sprzętu bądź wycieki. Polecam każdemu, jak się ma stresujący tryb życia to szycie pomaga ;) a i znajomi chętni na takie wyroby ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.