EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By piwisz
#1791055
Tak jak w tytule. Modów z tej serii jest, o ile się nie mylę,8 . Z tego co wiem,to boxy Vtwo mają wbudowany układ mierzący czas, a duży box tej generacji ma niewymienny akumulator. Z kolei mały Evic Primo ma inny kształt przycisku podającego napięcie . Słyszałem też że Evic Primo 2.0 jest zbudowany z materiałów lepszej jakości i ma lepszy konektor 510 niż poprzednie mody z serii. Czy są jeszcze inne różnice między boxami?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1791056
Cechą wspólną jest kiepskiej jakości i mocowania konektor, i taki sam mikro-włącznik. Nie na temat ale ułatwi znalezienie różnic.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1791060
krzychu44k pisze:Co za bzdety...mam Pico,Ipv 8,Veste,Ipv D4 i nie ma problemu z konektorami....Kup se co chcesz i nie czytaj(dosłownie)o problemach z konektorami :lol: będziesz zdrowszy.. *SMOKEKING*

Masz w zupełności rację, tylko ja głupi tym co zepsuli wymieniałem na dobry. Więcej tego nie zrobię i się poprawię. Przyrzekam.
By berto
#1791062
Mam/Miałem większość zasilań od Joyetecha i w żadnym nie miałem problemu z konektorem. Niedługo będzie 2 lata jak katuję VTC mini i się dziad zepsuć nie chce, chyba najlepsze zasilanie jakie miałem w ogóle. Obecnie Primo mini użytkuję, i też ma bardzo solidny konektor. Nie słuchaj bajek, kupuj śmiało.
By piwisz
#1791068
Mi chodziło o to czy ma znaczenie jaki model wybiorę, bo wszystkie kosztują praktycznie tyle samo i nie chciałbym kupować sprzętu za cenę,za którą mógłbym kupić coś lepszego. Teraz tylko ostatnie pytanie - czy warto czekać na zarejestrowanie w Polsce Evica Primo 2.0 , czy może czekać na dostawę Primo pierwszej wersji do Edymu?
Awatar użytkownika
By Timi
#1791106
Z moich doświadczeń wynika, że tylko Cuboid ma słabe gniazdo.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.