EPF
Awatar użytkownika
By Szary
#1788948
Nieeeee, w żadnym wypadku tak nie myślę! Nie przeszło mi to przez myśl. Tylko przestałem się spinać oczekiwaniem na "produkt", a potem także na wiadomość o nim :) Teraz jestem na etapie: "Przecież w końcu kiedyś do mnie trafi". ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Szary
#1788951
Ja na szczęście nie miewam wakacji :D
Ale ale! Panie Sohers, nie odbierz źle naszego pisania! Mojego w szczególności ;)
Pozdrawiam Cię z tego miejsca gorąco i powodzenia przy dalszych pracach nad rurką!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By crystal1
#1788953
:lol: Faktycznie,ostatnie wakacje miałem bardzo dawno :lol: Powinienem napisać " przed urlopem" :D Pozdrowienia dla Sohersa i prosimy o info jak się prace posuwają.
Awatar użytkownika
By sohers
#1788991
Hejka,
wcale mnie nie dziwi wasze zdenerwowanie i naciskanie, mi samemu jest strasznie przykro że tak to wygląda :(
czekam na info i lub przesyłkę z grawerowania, ze wstępnych ustaleń miało być odesłane do mnie na koniec poprzedniego tygodnia lub początek tego tygodnia,
więc oczekuję grzecznie bo i tak grawera prosiłem żeby to zostało szybciej zrobione niż normalnie.
Jak tylko będą nowe wieści będę pisał oczywiście :)
P.s.
wielu kupowało u mnie i nikogo nie wykukałem przez te kilka lat i nie wykukam nie ma obaw, po prostu tez mnie przesterowano czasowo z wykonaniem i jest cholernie trudno żeby zaufanie zostało, ale cóż przez takiego nie sumiennego tokarza moja reputacja legła w gruzach, zdaję sobie z tego sprawę ale nie mam na to wpływu, w każdym razie projekt zostanie dokończony i nikt nie będzie wykukany *SMOKEKING*

Pozdrawiam wszystkich :piwo
Awatar użytkownika
By suvv
#1789008
Panowie...
tak między Bogiem a prawdą... naprawdę rozumiem Waszą niecierpliwość i nieodpartą chęć dostania w swoje ręce zamówionego produktu...ale nie mogę zrozumieć, gdy ktoś wie, że jest poślizg, że to nie wina producenta a jednak gdzieś w podtekście, nawet nieświadomie, sugeruje, że ktoś tu kogoś może wy...mać :( Olek na tym forum udziela się od ponad 5 lat, obdarzył wielu z nas świetnym sprzętem za godziwą kasę, zawsze gwarancja na najwyższym poziomie (nawet po czasie) dlatego aż przykro się robi gdy rosną wywody, które przypadkowo mogą zostać przez czytających opacznie zrozumiane.
Część winy w takim razie powinna spaść na mnie...w końcu to z mojej inicjatywy i przez moje zrzędzenie Aleksander zdecydował się na ten wypust choć tak naprawdę na tym wszystkim zarobi dosłownie grosze... Dlatego też sam się w to zaangażowałem, zorganizowałem zbiórkę, listy, etc... gdybym facetowi nie ufał, nie poszedłbym w tą stronę :beer:

Olku, nie czuj się winny za to, że tokarz odwalił taki numer. Nie miałeś na gościa wpływu, na dodatek zmiana wykonawcy jeszcze bardziej wydłużyłaby czas oczekiwania. :wink: :piwo
Ostatnio zmieniony 19 cze 2017, 11:35 przez suvv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sohers
#1790002
Więc jest koniec tygodnia i paczki nie mam od grawera :x
Nie wiem co jest z tymi ludźmi :cry:
będę gnębił w poniedziałek od rana na kiedy to będzie i informował
pozdrówka *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Szary
#1790005
Jupiiiii! :) Nie stresuj się Olek. Kilka dni w te, czy wewte Nas nie zbawi; )

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By Dandy
#1790075
Z mojego punktu widzenia to kwota została wydana nie wiem na co. Nie dziękuję moderatorowi za cenzurę postów świadczących o dystansie do sprawy.

Idea bezpodstawnego wzbogacenia, z tego co wiem, istnieje.
Awatar użytkownika
By suvv
#1790121
@Dandy ... kolejny raz w temacie moda napiszę krótko- żenada i tyle. Na dodatek pisze to osoba, która wymyśliła dodatkowe grawery, które z pewnością nie skracają procesu... Próbujesz rozpętać g...burzę i podważyć wiarygodność Sohersa - bardzo nie ładnie! :|

No cóż, mam nadzieje, że jak najszybciej otrzymasz zakupiony produkt i bedzie działał niezawodnie. Aha...i oczywiscie nie bedziesz juz zamawiał nic u Olka :beer:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2017, 10:19 przez suvv, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By sohers
#1790124
Dandy bezpodstawnie to mnie teraz oskarżyłeś publicznie o wzbogacenie się , na dodatek jak wyżej wspomniał kolega suvv poszedłem Ci na rękę i przygotowałem osobne znakowanie jak sobie życzyłeś żebyś był zadowolony, ale dobra skoro taki jesteś to nikt na to nic nie poradzi.

Udało mi się dodzwonić na prywatny numer osoby która się zajmuje moim zleceniem i zostałem zapewniony że wyjdzie do mnie przesyłka w poniedziałek.
Miłego weekendu dla wszystkich :piwo
By ulthart
#1790147
@Dandy

Wykryles spisek na miarę 21 wieku brawo. Olek chciał za Nasze pieniądze wymienić olej we frytkownicy i kupić sobie Alu klamki do cygańskiej wyścigówki golfa "GTI" 2 generacji.
Awatar użytkownika
By marki51
#1790181
Panowie są jakieś granice. Nikt, nikogo do niczego tutaj nie zmuszał, więc nie bardzo rozumiem o co i po co ta dyskusja, na wydaje się finiszu sprawy. Rozumiem, że każdy z Nas się denerwuje z powodu wydłużającego się czasu realizacji, ale proponuję więcej luzu na koniec.
Sohers - nie denerwuj się, rób swoje i dobijmy w końcu tą łajbą do brzegu :beer:
By Dandy
#1790183
suvv pisze:@Dandy ... kolejny raz w temacie moda napiszę krótko- żenada i tyle. Na dodatek pisze to osoba, która wymyśliła dodatkowe grawery, które z pewnością nie skracają procesu... Próbujesz rozpętać g...burzę i podważyć wiarygodność Sohersa - bardzo nie ładnie! :|

No cóż, mam nadzieje, że jak najszybciej otrzymasz zakupiony produkt i bedzie działał niezawodnie. Aha...i oczywiscie nie bedziesz juz zamawiał nic u Olka :beer:


Obrazek
By ulthart
#1790202
Największy malwersant trwanika @sohers uciekł na San Escobar i ukrył się w buszu . Poszukuje go policja i interpol. Zawaszczył 250 zł . @Dandy zastawnów się na Sobą .

Masz problem podaj numer konta wyślę CI kasę , a od Olka dostaniesz gratis rurke z grawerem abyś mógł się napiętnować jako straszny troll .
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1790204
To może i ja się wypowiem bo codziennie odświeżam wątek kilkukrotnie. Otóż nie mam za złe, że to się tak ciągnie bo sam wiem jak to w takich wypadkach bywa kiedy jest się uzależnionym od osób 3, także do Olka nie żywię urazy w żadnym wypadku.

Co do tego wzbogacenia się to trochę poleciałeś, jak nie wiesz na co została wydana? przecież na bieżąco są nam przekazywane informacje jak i zdjęcia półfabrykatów.
Tak na zdrowy rozsądek co on kuźwa zrobi z tyloma rurkami, pinami itd? Zastanawiałeś się nad tym? Przecież wygodniej by było po prostu wziąć hajs a nie nakupować materiału, później się jeszcze tłumaczyć ehhh *CZAJNICZEK*
By ulthart
#1790205
"kolega" @Dandy szkaluje i rzuca paragrafami w stornę OLKA nie znam POLSKIEGO KK ale za zniesławienie do 3 lat robótek przy wycince jest dla Takich trolli w Skandynawi
By Dandy
#1790209
Moja wypowiedź o bezpodstawnym wzbogaceniu budzi kontrowersje więc trochę wyjaśnię co miałem na myśli.

Przede wszystkim nie miałem na myśli, że Sohers mnie oszukuje i to wyraźnie chcę podkreślić. Nie wątpię w jego uczciwość, wierzę, że opóźnienie wynika z powodów, które podał.

Chodziło mi o to, że przelałem 280 zł na czyiś rachunek bankowy (nie pamiętam w tej chwili nazwiska właściciela tego rachunku i to nieistotne) kilka miesięcy temu. Nie mam umowy w formie pisemnej, nie jestem pewny, czy jestem w stanie wykazać istnienie stosunku prawnego, na podstawie którego pieniądze przelałem.

Gdybym nie dostał moda, to kwotę mógłbym ewentualnie odzyskać na podstawie tzw. bezpodstawnego wzbogacenia.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpodstawne_wzbogacenie

Chodzi o to, że moim zdaniem byłoby to właściwe roszczenie w sytuacji, gdybym miał próbować pieniądze odzyskać.
Awatar użytkownika
By aiji
#1790218
@Dandy - proszę, nie plącz juz w zeznaniach.Niepotrzebnie drążysz temat i tyle - skoro Olek żyje ;) i pisze o problemach, to trudno, tak widocznie musi być, wyżej ch... nie podskoczysz .
Podobno cierpliwość jest cnotą...


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
By ulthart
#1790219
Podaj konto pieniądze dostaniesz już w poniedziałek ,a Olek wysle Ci rurkę. Nie widzę problemu . Nie wiem w czym masz problem . Oferują Ci kasę i gratis sprzęt . Konto na PW i kończymy uprzejmości . 27 postów w tym 3 szloch kilka na temat reszta cóż. Oceń sam.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1790248
@ulthart Takie promocje, że zaraz sam zacznę jęczeć :lol: :lol:


Ja też się nie mogę doczekać ale z innego powodu, bo czuję, że będzie zajedwabista!
Awatar użytkownika
By d1roman
#1790278
Dandy pisze:Chodziło mi o to, że przelałem 280 zł na czyiś rachunek bankowy (nie pamiętam w tej chwili nazwiska właściciela tego rachunku i to nieistotne) kilka miesięcy temu. Nie mam umowy w formie pisemnej, nie jestem pewny, czy jestem w stanie wykazać istnienie stosunku prawnego, na podstawie którego pieniądze przelałem.

Gdybym nie dostał moda, to kwotę mógłbym ewentualnie odzyskać na podstawie tzw. bezpodstawnego wzbogacenia.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpodstawne_wzbogacenie

Chodzi o to, że moim zdaniem byłoby to właściwe roszczenie w sytuacji, gdybym miał próbować pieniądze odzyskać.

Przepraszam że się wtrącę.
@Dandy
Myślę, że jako kupujący i potencjalny sprzedający jesteś już spalony. :?
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1790317
@Mały Jasio Baryła heheh to samo miałem pisać już jak napisał pierwszy raz :D
@ulthart ja się nie obrażę jak zapłacisz 2 połowę za mnie hehehehe

oczywiście żartuję i już do momentu otrzymania rury się nie odezwę :)
Awatar użytkownika
By sohers
#1790873
Więc dziś otrzymałem grawery,
do końca tygodnia będą zrealizowane wysyłki, jeśli komuś się zmienił adres wysyłki niż wcześniej podawał koledze suvv, to proszę mu podać właściwy żeby nie było potem nie porozumień.
Pozdrawiam :piwo
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1790950
I jak efekt końcowy? :) zadowolony jesteś z tego jak wyszły te rurki?
Awatar użytkownika
By crystal1
#1791154
Rurka doleciała :D Wykonanie pierwsza klasa :D Sohers dzięki za tak szybką przesyłkę i za dołączonego dripka :D
Twoje zdrowie :beer: :beer: :beer:

edit. Nie mam jak teraz zrobić fotki, może wieczorem. Nakręcony serpent mini, pali super :D
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 12:22 przez crystal1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Szary
#1791159
Kuuuuurde, a jaaaaa? Gdzie mój listonosz; nosiciel szczęścia wszelkiego i radości??!!! :D

Nic nie pokazywać! Nie wrzucać żadnych zdjęć!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By marki51
#1791162
crystal1 pisze:Rurka doleciała :D Wykonanie pierwsza klasa :D Sohers dzięki za tak szybką przesyłkę i za dołączonego dripka :D
Twoje zdrowie :beer: :beer: :beer:

edit. Nie mam jak teraz zrobić fotki, może wieczorem. Nakręcony serpent mini, pali super :D


Nie musiałeś się już chwalić :lol:
:beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1791164
Nie wiem jak u reszty ale ja dopiero teraz zacząłem czuć ciśnienie :D
Awatar użytkownika
By marki51
#1791165
Mały Jasio Baryła pisze:Nie wiem jak u reszty ale ja dopiero teraz zacząłem czuć ciśnienie :D

To się nazywa budowanie napięcia. Trzeba :beer: na uspokojenie.
Awatar użytkownika
By sohers
#1791171
Panowie,lecę na pocztę i dzisiaj wychodzą wszystkie paczki, dam radę przed 15tą wysłać więc wszystko już zależy od poczty czy do wszystkich dolecą paczuszki,
pozdrowionka :piwo
Awatar użytkownika
By marki51
#1791197
Idę namiot koło poczty rozbić :lol:
Awatar użytkownika
By puzii76
#1791288
marki51 pisze:
Mały Jasio Baryła pisze:Nie wiem jak u reszty ale ja dopiero teraz zacząłem czuć ciśnienie :D

To się nazywa budowanie napięcia. Trzeba na uspokojenie.

Ja bym na miejscu Sohersa wysłał jedna rurkę dziennie
Dzwoniłem do listonosza, nic nie ma, zadzwonię o 23ciej...

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By marki51
#1791304
Jeszcze codzienne wieczorne losowanie, do kogo rurka, rureczka poleci :lol:
Awatar użytkownika
By puzii76
#1791309
I to by było budowanie napięcia, rolnicy rzucali by pługi w polu, żeby zobaczyć losowanie...

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By rav64
#1791325
No nie poganiajcie tak, bo będzie mi smutno. Zamawiałem jako prezent na urodziny, które mam na początku sierpnia (z niezłym wyprzedzeniem :D ). Skoro to już niedługo to poczekam i dam żonie szansę na oficjalne wręczenie, a skoro tak to nawet nie zobaczę przed dniem urodzin :( . Ale później *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By marki51
#1791331
rav64 pisze:No nie poganiajcie tak, bo będzie mi smutno. Zamawiałem jako prezent na urodziny, które mam na początku sierpnia (z niezłym wyprzedzeniem :D ). Skoro to już niedługo to poczekam i dam żonie szansę na oficjalne wręczenie, a skoro tak to nawet nie zobaczę przed dniem urodzin :( . Ale później *SMOKEKING*

A to będzie autobudowanie napięcia - trzeba mieć nerwy :D albo spory zapas :beer:
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.