EPF
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1790243
Cześć, czy jest szansa by, u rodzimych dostawców zamówić/kupić w stacjonarnym sklepie sx mini g class?
Wersja black leather interesuje mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1790245
Lista towarów dopuszczonych do obrotu jest ogólnodostępna. Tak trudno przejrzeć i zobaczyć?
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1790250
Nawet nie wiedziałem, że już istnieje coś takiego.
A jeśli, w jakiejś stacjonarce zalega jedna sztuka, od czasu sprzed 'dobrej zmiany' to, teraz wiadomo kto chętnie nabędzie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By erbis
#1790254
Eilchner pisze:Lista towarów dopuszczonych do obrotu jest ogólnodostępna. Tak trudno przejrzeć i zobaczyć?

Bzdury Waćpan opowiadasz.
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1790257
erbis pisze:
Eilchner pisze:Lista towarów dopuszczonych do obrotu jest ogólnodostępna. Tak trudno przejrzeć i zobaczyć?

Bzdury Waćpan opowiadasz.


Też jakoś znaleźć nie mogę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Donayo
#1790261
Jest, jest, ładna lista w Excell :)


Tapata z SE :)
Awatar użytkownika
By erbis
#1790262
Nie ma znaczenia czy "zgłoszonych" czy "dopuszczonych" - samych zasilań to nie dotyczy.
Awatar użytkownika
By Jakubb
#1790270
Dzięki Wam, światełko w tunelu widzę :) w poniedziałek odwiedzę kilka lokalnych sklepów, może uda się zabaweczkę zamówić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By pol
#1790274
erbis pisze:Nie ma znaczenia czy "zgłoszonych" czy "dopuszczonych" - samych zasilań to nie dotyczy.

papieros elektroniczny – wyrób, który może być wykorzystywany do spożycia pary zawierającej nikotynę za pomocą ustnika, lub wszystkie elementy tego wyrobu, w tym kartridże, zbiorniki i urządzenia bez kartridża lub zbiornika; papierosy elektroniczne mogą być jednorazowego użytku albo wielokrotnego napełniania za pomocą pojemnika zapasowego lub zbiornika lub do wielokrotnego ładowania za pomocą kartridżów jednorazowych;

Który zapis wyklucza zasilanie EIN spod rygoru ustwki?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.