EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By dlugi1993
#1713146
Witam jak w temacie, chciałbym aby ktoś doradził jaki atomizer wybrać gdyż kupiłem komplet evic vtwo mini + cubis pro i jestem strasznie zawiedziony. Pluje liquidem jak głupi i a przy tym potrafi oparzyć i zostawia nieprzyjemny posmak w ustach , podejrzewam że jest to również bardzo niezdrowe .Czytając posty na temat tego produktu nic się nie da z nim zrobić by poprawić sprawność tego atomizera. Jak na laika tego typu e-papierosów raczej nie będę nic na razie kombinował mechanicznie z grzałkami tak więc chciałbym prosić was o pomoc i poradę . Chciałbym by chmura była w miarę duża , jak i smak był dobrze wyczuwalny. No i podstawowa sprawa , by nie pluł liquidem ...
Awatar użytkownika
By sikor370
#1713203
@dlugi1993, to Ty sąsiad? :P
Pożyczę Ci takiego Zephyrusa tylko grzałki se dokupisz...
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1713265
Na gotowe grzałki: Aspire Cleito, Herakles Plus, Uwell Crown i tak pisze każdemu do znudzenia ale później i tak kupują jakieś gonwa i plączą po forach :P
By kamgal
#1713306
Miałem ostatnio takie same pytanie, wiec przedstawię jakie opcje są: (i nie tylko)

- Zephyrus V2, na gotowe do 0,5 Ohma, ale można również do niego kręcić ręcznie.
- Herakles v2, bardzo przewiewny, (na mniejsze oporowości)
- Nautilus Mini, do wapowania usta-płuca, nie jest przewiewny, grzałki powyżej 1 ohma, dobry smak liquidu,

Dodatkowo Aspire Cleito oraz Triton 2, których opisów nie znam.

Pozdro.
By afro2
#1713422
Ja wapuje na Kangertech Toptank Mini na fabrycznych grzałkach wraz z evicem mini. Chwale sobie. Nie wystaje za obrys, grzałki Clapton SS Ni Ceramic Kanthal do wyboru do koloru. Chmura ok smak też nalewanie od góry nie przecieka, w zestawie baza do robienia własnych grzałek również. Polecam
Awatar użytkownika
By booombjack
#1713481
ja też polecam toptanka mini od kangertecha używam go i jestem bardzo zadowolony nic nie cieknie , chmura spora , smak zadowalający a i baza rba jest jak byś chciał później samemu grzałki skręcić .
By FlashGordon
#1790103
Naucz się robić grzałki.
Już to pisałem, ale powtórzę, ja uważam, że moje zdolności manualne są poniżej przeciętnej, ale pierwsze grzałki robiłem do clearomizerow, jeszcze na drucikach 0,1-0,15 ze sznurkiem krzemowym i to niedługi po tym jak zacząłem wapować.
Dlatego uważam, że dziś mając mega proste w obsłudze bazy rba, masę poradników video, kupne grzałki to bezsens.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.