EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1787577
rebeliant86 pisze:Cześć Wam! Trochę słabo wyszło, bo to nie pierwszy mój post, ale mam nadzieję, że wybaczycie ;)


Nigdy :cry:
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1787599
Anna_W pisze:Też witam, osobno i razem, i pozdrawiam


Witam Aniu w niedużym, damskim gronie na forum.
Nie daj się tym dziadom bo im tylko jedno w głowie :lol:
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1787617
Anna_W pisze:A co im po głowie lata? O rany to?
Gdzie ja popadłam?


Odstaw dobre obyczaje na bok :P Bądź szczera i pokaż pazur :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1787618
.kokakola pisze:
Anna_W pisze:Też witam, osobno i razem, i pozdrawiam


Witam Aniu w niedużym, damskim gronie na forum.
Nie daj się tym dziadom bo im tylko jedno w głowie :lol:

Bo mamy dwie głowy. Jedną od myślenia a drugą od pracy. Konstrukcja pozwala tylko z jednej korzystać :lol: . Taki feler.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1787622
Pamoko pisze:
.kokakola pisze:
Odstaw dobre obyczaje na bok :P


Może jednak bez przesady;)


Tyś nie był na czacie wieczorową porą :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1787623
.kokakola pisze:
Pamoko pisze:
.kokakola pisze:
Odstaw dobre obyczaje na bok :P


Może jednak bez przesady;)


Tyś nie był na czacie wieczorową porą :lol:

Bez stringów tam nie wpuszczają Dziadki Leśne.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1787632
Pamoko pisze:
.kokakola pisze:
Tyś nie był na czacie wieczorową porą :lol:


Ani ja, ani Tyś nie był:)


Tyś była wiele razy :D
By Elwira
#1787869
Witam serdecznie ! Od paru tygodni przestawiłam się na e- papierosa i jestem strasznie zachwycona, o analogach nawet nie myślę. Ale Minęło dopiero kilka tygodni, a ja czuję się świetnie i oby mi nie przeszło :lol: księgowa praca . Ale jestem pewna, ze niedługo przyjdzie kryzys.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 09:15 przez Elwira, łącznie zmieniany 1 raz.
By Macio75
#1787964
Witam Wszystkich serdecznie... Analogi ponad 20 lat, E-pap. Około 4 lat z przerwami. Ostatnio powrót do nich. Nowe nastawienie i nowe smaki. Forum to wiedza i ciekawostki więc liczę na interesującą lekturę. Pozdrawiam

Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lijden
#1789202
Witam się :bry
Moja przygoda e-paleniem zaczęła się dość dawno od bodajże ciggera, były momenty miszane z analogami, od dłuższego czasu samo e-palenie. Głownie zwykłe baterie e-go. Obecnie korzystam z Eleafa, do dzisiaj nie miałam mu nic do zarzucenia (do wyciekania liquidu można się przyzwyczaić :P). Liquidy mieszam sama żeby nie zbankrutować :D Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1789203
lijden pisze:Witam się :bry
Moja przygoda e-paleniem zaczęła się dość dawno od bodajże ciggera, były momenty miszane z analogami, od dłuższego czasu samo e-palenie. Głownie zwykłe baterie e-go. Obecnie korzystam z Eleafa, do dzisiaj nie miałam mu nic do zarzucenia (do wyciekania liquidu można się przyzwyczaić :P). Liquidy mieszam sama żeby nie zbankrutować :D Pozdrawiam wszystkich


Hej, wyciekanie nie jest normalną sprawą. Poszukaj rady na forum ;) A tak w ogóle to witam w tym nielicznym, damskim gronie na forum.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1795164
andi1002 pisze:Witam
Od 3 tygodni tylko e- palenie po prawie 20 latach palenia analogów, żałuje tylko że nie spróbowałem wcześniej :D :D :D

Cześć kuzyn :)
A jak mówiłem rok temu "jakie to jest zajepiste" to żeście się podśmiechiwali wszyscy :P
Awatar użytkownika
By sikor370
#1795444
@andi1002 zrób se licznik w podpisie
licznik/
:)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1795445
Krasnal45 pisze:Sikorka już wstępnie obrobiona, czas na kolejna sikorkę :lol:

Ja to czekam kiedy mnie jego żona zjepie... bo pewnie nic nie robi tylko się w chmury bawi :)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1795447
Krasnal45 pisze:Licznik mozna załozyć chyba dopiero po 20 postach. Chyba że na nowym trawniku coś się zmieniło...

Aaaa.... to nie wiedziałem :)
  • 1
  • 196
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 205
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.