EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Yarki
#1789109
Witam wszystkich.
Przeszukałem chyba cały internet i nie znalazłem nikogo kto miałby podobny problem ze swoim Evicem. Zacznę od początku, korzystałem z software myEvic i w pewnym momencie podczas podłączenia kabla USB Evic po prostu łapał zawiechę/ścinę, nie ładował się, ani komputer go nie widział. Skorzystałem z rady pewnego użytkownika z tego forum i podłączyłem go z przytrzymanym przyciskiem +. Zaktualizowałem do oryginalnego softu i do wieczora wszystko działało w porządku. Później Evic nie chciał się włączyć 5-klikiem. Dopiero po podłączeniu kabla włącza się on przez kilka sekund pokazuje rozładowaną w pełni baterię i działa. Działa do momentu, aż się ekran nie wygasi, lub się nie wyłączy go 5-klikiem. Po tym nie da się go włączyć ponownie. Jest tu ktoś kto miał coś takiego i to naprawił? Albo ktokolwiek kto mógłby mi jakoś pomóc?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1789116
Myślę że źle szukasz. Opisane objawy to śmieci w pamięci mikrokontrolera. Musisz poszukać co jest sercem tego moda i na forum z mikrokontrolerami szukać rady. Kiedyś masowo naprawiałem LCD czyszcząc pamięć 24l8 lub 16. W wyniku błędów użytkownika pojawiały się tam śmieci. Odbiornik był już martwy.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.