EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By Maskotis
#1787701
Siemka, gdy palę czuje kwaśny smak liquidu i prawie nie czuć aromatu. Jest to problem z liquidem czy z grzałką ?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787704
Maskotis pisze:Siemka, gdy palę czuje kwaśny smak liquidu i prawie nie czuć aromatu. Jest to problem z liquidem czy z grzałką ?


Siemka. Idę zaparzyć kawę by z fusów powróżyć.
Coś więcej napiszesz? Jaki masz Liquid? Wcześniej było dobrze i właśnie się skiepściło? Co znaczy "kwaśny"?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1787707
Proces fermentacji zakończony. To dobry towar.
Awatar użytkownika
By Maskotis
#1787708
To jest mój pierwszy liquid, mam samoróbke baza 50/50 do tego aromat Just Fake 10 kropel na 10 ml. Poprostu nie czuje aromatu tylko taki kwaskowaty posmak po wciągnięciu dymu. Moze trzeba grzałkę wymienić albo więcej aromatu jestem w tym nowy wiec chciałbym wiedzieć cos od kogoś kto sie zna
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787709
Maskotis pisze:To jest mój pierwszy liquid, mam samoróbke baza 50/50 do tego aromat Just Fake 10 kropel na 10 ml. Poprostu nie czuje aromatu tylko taki kwaskowaty posmak po wciągnięciu dymu. Moze trzeba grzałkę wymienić albo więcej aromatu jestem w tym nowy wiec chciałbym wiedzieć cos od kogoś kto sie zna


Wydaje się, że owy aromat ma po prostu kwaśny smak, ewentualnie dałeś za małą ilość aromatu.
Awatar użytkownika
By Maskotis
#1787714
Dodam więcej aromatu zaczekam parę dni i możliwe ze cos to pomoże jak cos to będę pisał na forum
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.