EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mr.Pleko
#1787146
Witajcie Panie i Panowie. :bry
Ostatnio miałem trochę przykrych przygód z kiepskimi sprzętami.
Mianowicie posiadam Smoka OSUB TC80W z atomizerem pudełkowym czyli Brit Beast Tank.
Niestety, krótko mówiąc jego pojemność jest o wiele za mała dla mnie - 4x dziennie napelniam :/
Chcę dokupić atomizer Smok TFV8 Cloud Beast....
I teraz pytania....,
-opłaca się?
-uciągnie OSUB ten atomizer?
-Grzały z Brit Beasta pasują?
Może jakaś inna propozycja bardziej "pojemnego" atomizera, kompatybilnego z OSUBEM?

Nie zlinczujcie mnie, jestem świeży i zielony w tym akurat temacie... :|

Za wszystkie rady i odpowiedzi z góry serdeczne dzięki!

Niech Dym będzie z Wami :lol: *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1787295
Cloud Beasta pociągnie ledwie, ale wytrzyma 10 minut :wink: Jeżeli chcesz wiekszej pojemności i coś ze stajni smoka to po prostu zamów Big Baby Beast, nawet grzałki możesz wkładać te same.
Natomiast jeśli chcesz wejść w przygodę z kręceniem, to otwiera sie przed Tobą świat pełen przygód i atomizerów :D
Awatar użytkownika
By Donayo
#1787296
Też polecam Big Baby Beast, całkiem przyjemny parownik, a fabryczne grzałki dają radę :D
Rozwaliłeś mnie fragmentem o napełnianiu aż 4 razy dziennie, ja mojego Serpenta Mini napełniam z 10 razy dziennie :lol:
Awatar użytkownika
By Donayo
#1787298
mimochod1 pisze:@Donayo Mam tak samo z Serpentem. Trzeba przeboleć *CZAJNICZEK*

Mi pasuje, Baby też nigdy do końca nie zalewam, lubię często zmieniać liquid :D
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1787299
Ja nie mówię, że mi nie pasuje. Nie mam nic przeciwko, co w świetle "ustawy" jest całkiem przydatne :-P
By Mr.Pleko
#1787307
Panowie, dzięki za info - szperałem tu i tam i nawet dzwoniłem do paru znachorów.
Właśnie też mi polecili Big Baby - zakupiłem - rewelka!

A co do Cloud Beasta to doradzono mi zainwestować w Mod Smok Alien - podobno świetny sprzęcior i dobrze współgra z TFV8CB a nawet z TFV12.
Jak się ustosunkujecie do Aliena? a może G-PRIV?
Coś zaczęły mnie kręcić mocnniejsze mody! *SMOKEKING*
A może całkowicie inna stajnia?

Chmurka z Wami! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1787309
Aliena posiadam osobiście od dnia premiery i z całego serca nie polecam :mrgreen:
G-Priv to typowy gadżet...
Inne stajnie oczywiście są, ale Alien jest ogólnodostępny, ma dobry stosunek jakości do ceny i jak do tej pory (w przeciwieństwie do chociażby Cuboida) nigdy mnie nie zawiódł.

Edit:
Jakbyś brał Aliena to najlepiej srebrnego. Farba jest dość delikatna, nie wiem czy to zmienili.
By Mr.Pleko
#1787312
Zgadzam się z Tobą G-Priv to stfu... Gadget... Za dużo barachła, tylko ładnie ( :lol: ) wygląda...
Alienek w sumie to srebrny mi się właśnie podoba :) Muszę się zastanowić nad tym nie polecanym :lol: Alienem... No i moc 220W wystarczająca.... Niech się nikt nie kłóci, że wapuje na 300W np.... Bo to śmieszek - na stu paru W już jest elegancja, wyżej = bez sensu. Aczkolwiek znam bojowników Watowyych... (Nic do was nie mam oczywiście :roll: )

Wracając do gadgetów... Teraz największym gadgetowym bullshitem jest OCULAR od "jojotecha" To jest dopiero... ech... bez komenta...

Z Dymeczkiem! *SMOKEKING*
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.