EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Goliat
#1787151
Siemka! Co myślicie o modach na ogniwa 18350 ? Zastanawiam się, czy nie będę go musiał często ładować :( Takie akumulatory mają 700-1100 mAh. Liczę na waszą opinię.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1787164
No oczywiście, że będziesz musiał ładować częściej niż 18650 lub kupić więcej i sobie zamieniać. Dziwne pytanie :D


Tapata z SE :)
By Szym87
#1787206
No jak masz akumulatory po 700mah, a snadardowy 18650 ma 2500 mah to przecież jest prawie 3,5 raza więcej.
Więc zamiast jednego 18650 będziesz musiał miec przy sobie min 3 tych o których wspominałeś

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Goliat
#1787207
Sorry faktycznie nie przemyślałem co piszę. Warto kupić takiego moda ? Nie będzie to upierdliwe ?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1787214
Takie małe rurki często pięknie się komponują " z małą bateryjką " - sam często korzystam z akumulatorków 18350. Nemesis. Hektor, Atto. zgrabnie wyglądają i robią swoje przy tym wyglądzie, tylko że o połowę krócej jak 18650, oczywiście zapas " maluchów musi być ", warto spróbować i zachwycać się lekkością moda, jego maleńkością i przy tym bardzo zgrabnym i małym modzie. Ja osobiście używałem takich akumulatorów głównie z Vamo, mod o znacznej posturze, akumulator 18350 znacznie zmniejszał tą " dzidę " :D
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1787224
To jest pytanie, na które sam sobie powinieneś odpowiedzieć, bo to Twoja wygoda i Twoje życie. Ja nie miałbym nerwów do wymiany co kilka godzin - mi dwa nowe (tzn jeszcze trzymające pojemność), wysoko prądowe i pojemnościowe (3000mAh) 18650 w Therionie starczają na 2-3 dni, a używam mocy max 25W, przeciętnie 12-20W (TC @ DNA). Czyli TU miałbym 1/6 pojemności teoretycznej, a dużo mniej zważywszy na duże spadki napięcia pod obciążeniem - szacuję, że realnie miałbym z 1/10 pojemności 2x18650. Dodatkowo weź pod uwagę szybkie starzenie się tego typu akumulatorów (bardzo duże prądy w stosunku do ich pojemności). Jednak jako II zasilanie z małym atomizerem, tak do kieszeni na wyjście (z zapasowym większym w np plecaku), tak, to mogłoby być wygodne i sympatyczne.
BTW kupiłem w życiu 2 bardzo dobre (ówcześnie) sztuki 18350 do provari i użyłem ich z 3x - nie chciało mi się zmieniać (dwie sztuki nie starczały mi na cały dzień, więc i tak musiałem nosić przejściówkę i 18650). Ale wtedy ta zasiłka była moją główną, a nie dodatkową.
Awatar użytkownika
By Goliat
#1787242
Dzięki przemyślę to , a tak z innej beczki bo nie będę już zakładał nowego tematu. Opłaca się kupować te rurki na ft po 10-20$ ?

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.