EPF
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1786080
Nie widziałem tematu o Mini, tylko o zwykłej wersji, więc zakładam ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Size: 22x45 mm
Capacity: 2,5 ml
Material: SS304
Top filling
Juice Flow Control
Gold plated positive post


Od kilku dni jest u mnie i nie mogę się od niego oderwać. Co prawda nie mam dużego porównania, bo do tej pory używałem tylko Billow v2, ale smak jest nieziemski. Billow nie dorasta mu do pięt. Zero przecieków, banalne budowanie i świetny DT.
Awatar użytkownika
By eKrzemek
#1786879
To ja też dorzucę garść informacji. Parownik kupiłem, ze względu na podobieństwo do Serpenta Mini. Na zwykłym fused claptonie bardziej mi jednak Serpent smakuje. Będę jeszcze próbował innych grzałek, może mi bardziej podpasuje. Ogólnie, to taki Serpent na sterydach. Jest ok. 0,5 cm wyższy, ale ma za to kontrolę przepływu liquidu i większy przepływ powietrza. Moim zdaniem dużo łatwiej ułożyć w nim watę niż w Serpencie. Baza w moim przypadku słupki ma zbudowane dokładnie tak jak w Serpencie, a nie jak na zdjęciach w pierwszym poście. Różnica w porównaniu do Serpenta taka, że niżej są śrubki umieszczone i łatwiej mi się grzałkę przykręcało.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1787037
Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem, że zdjęcie decku jest niepoprawne- jest dokładnie takie, jak w Serpencie. Poprawię post w domu.

Ja tylko dodam, że im dłużej go mam, tym bardziej mi się podoba. Nadal nie mogę się do niczego przyczepić, wycieków nadal brak.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.