EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Rogal16
#1785698
Witam, posiadam atomizer aspire cleito, peklo mi wczoraj szkiełko i utoczylem sobie z mosiadzu. Ale teraz pytanie czy jest to bezpieczne dla zdrowia? Nie będą się wydzieliac z mosiądzu jakieś szkodliwe substancje?
Awatar użytkownika
By kabacina
#1785700
Osobiście uważam, że mogą się wydzielać.. Jednak dowodów naukowych nie przedstawię. Dlatego, baniaki są robione ze szkła laboratoryjnego lub stali nierdzewnej

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By wooten
#1785715
Utocz sobie stalową, jeśli masz dostęp do odpowiedniej maszynerii. Tylko użyj odpowiedniej stali. Do atomizerów wykorzystywane są stopy 304 i 316 (może jeszcze jakieś, ale ja się aż tak nie znam).

Albo kup po prostu dedykowany pyrex. Aż tak drogi nie jest.
Awatar użytkownika
By yetisize
#1785719
Mosiądz + liquid absolutnie nie. Stal, szkło, plexi będzie OK. Awaryjnie ze strzykawki odpowiedniej wielkości wytnij.
By Rogal16
#1785725
wooten pisze:Utocz sobie stalową, jeśli masz dostęp do odpowiedniej maszynerii. Tylko użyj odpowiedniej stali. Do atomizerów wykorzystywane są stopy 304 i 316 (może jeszcze jakieś, ale ja się aż tak nie znam).

Albo kup po prostu dedykowany pyrex. Aż tak drogi nie jest.


Faktycznie można dokupić :P Szkoda ze na internecie już niedostępne... Orientujesz się czy w stacjonarnym esmokingworld kupie?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1785727
My nie możemy rekomendować, polecać...a w szczególności ESW !!!!! :shock: Nie czytałeś regulaminu ? :roll:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.