EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krzych53
#1784458
Witam,

(Tak, wiem, iJust dobrym sprzętem nie jest)

Byłem posiadaczem zestawu Eleaf iJust 2. Bateria doznała samozapłonu :cry: . Na szczęście wygląda na to, że atomizer jest cały i tutaj mam do was pytanie.
Jaki mod współpracujący z atomizerem od iJust2 polecacie do 150 zł?
Korzystałem z grzałek Aspire Triton 0,5 Ohm
Myślałem nad Eleaf iStick 20W (~60zł) albo Eleaf iStick Pico 75W (~110zł + akumulator) (wiem, że to nadal Eleaf, ale podobno nie są tak awaryjne jak iJust), tyle że w iStick 20W chyba musiałbym się zaopatrzyć w grzałki od 1 Ohm, o ile się nie mylę...
Chyba, że macie jakąś propozycję zestawu do takiej kwoty :-P
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784459
Szukałeś na forum?
By krzych53
#1784461
.kokakola pisze:Szukałeś na forum?

Starałem się znaleźć jakieś info, ale wygląda, że nikt jeszcze nie zdecydował się na taki krok jak pozostawienie atomizera z iJusta do innego moda (prócz Pico tutaj).

Krasnal45 pisze:Pico to bardzo dobre zasilanie. Możesz jeszcze rozważyć nieco droższy Joyetech VTwo Mini.

Niestety VTwo Mini w lokalnym sklepie to koszt 170 zł + dokupienie baterii, więc trochę ponad budżet.
Jako, że planuję przechodzić z iJusta, to przy Pico będzie mnie czekać dłuższe czytanie co/jak/gdzie, bo ma trochę tych funkcji ;P
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784464
Jesteś z Warszawy, nie wiem jakie masz "lokalne sklepy" :P
Odpuść piwo w weekend to ci się budżet powiększy.
Pico nie jest złe, VTwo Mini mam i działa bez zarzutu.
Czemu uparłeś się na zostawienie parownika? Za nieduże pieniądze można dostać coś fajnego :)
By krzych53
#1784465
Punkt E-dymu ;)

Za Pico z akumulatorem wyjdzie mi 140 zł
A masz jakieś propozycje niedrogiego parownika?
Nie myślałem o jego zmianie... bo jest :D, a nie chcę kupować zestawu od Pico, bo wydaje mi się, że zbiornik 2ml pasuje do nazwy Pico.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784466
Nie mówię, że musisz zmieniać, po prostu sugeruję, przejście na własnoręcznie kręcone grzałki jest wielką ulgą. Dużo tańsze, wygodniejsze i praktyczne rozwiązanie :)
Nie wiem, który punkt e-dymu masz w pobliżu ale wiem, że na Wspólnej, na Popiełuszki i KEN są bardzo fajni ludzie, którzy pomogliby coś wybrać. Pamiętaj też, że teraz jest trudniej bo ustawa i blablabla.
Może poszukaj czegoś na forumowym bazarku? Można dostać fajny sprzęt w niezłym stanie za "grosze".
Awatar użytkownika
By rafik87
#1784532
.kokakola pisze:Nie wiem, który punkt e-dymu masz w pobliżu ale wiem, że na Wspólnej, na Popiełuszki i KEN są bardzo fajni ludzie, którzy pomogliby coś wybrać. Pamiętaj też, że teraz jest trudniej bo ustawa i blablabla.
Może poszukaj czegoś na forumowym bazarku? Można dostać fajny sprzęt w niezłym stanie za "grosze".


A Powstańców i Grochowską to koza zjadła? tam też dobre kozaki pracują ogarniające temat

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784533
rafik87 pisze:
.kokakola pisze:Nie wiem, który punkt e-dymu masz w pobliżu ale wiem, że na Wspólnej, na Popiełuszki i KEN są bardzo fajni ludzie, którzy pomogliby coś wybrać. Pamiętaj też, że teraz jest trudniej bo ustawa i blablabla.
Może poszukaj czegoś na forumowym bazarku? Można dostać fajny sprzęt w niezłym stanie za "grosze".


A Powstańców i Grochowską to koza zjadła? tam też dobre kozaki pracują ogarniające temat

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka


Tam nie byłam jeszcze :lol:
Awatar użytkownika
By jackas50
#1784542
Na Grochowskiej faktycznie sympatyczna i kompetentna obsługa.Tylko tak jak wszędzie na razie niewiele jest po wejściu ustawy.Ale bez problemu można zarezerwować w najlepszym sklepie i "obejrzeć"na miejscu.
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1785471
No to już wiesz panie Zabłocki jak to jest kombinować od "d*** strony" i dobierać moda pod lichy atom *1st*

Wydaje mi się, że szyber i ustawienia Watt/Volt to jedna z ważniejszych (najważniejszych?) zmiennych podczas szukania sweet - spotu. *SZEFO*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1785561
Skasowano polecane.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.