EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1781501
Liquidy od Chic'a. Jak dotąd moje ulubione to: Lemon Freeze i Mojito Bing. Cytryna jest bardzo przyjemna i wyrazista, a Mojito...coz, trochę nieokreślone jak większość tego typu wynalazków ale mnie smakuje. Raczej "a to może teraz pół tanka z czymś innym" niż na co dzień.

Stężenia 70:30 i niestety niektóre liquidy strzelają po języku już przy 30W (zresztą ja wyżej nie inhaluję). Powodem prawdopodobnie woda.

Cena do przyjęcia, za 4-o pak 6mg/ml 39,90 zł , natomiast pojedynczy 13,90 zł.

Pozdrawiam
Paweł ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
By miblah
#1781503
Kolego drogi, ze względu na fakt, iż marka chic należy do e-smoking world, które z kolei należy do british american tobacco, które to z kolei jest prowodyrem nałożonych na EIN ograniczeń ustawowych/dyrektywy (w Polsce w szczególności odpowiada za zakaz sprzedaży transgranicznej i internetowej) zwracam się do Ciebie (oraz wszystkich forumowiczów) z uprzejmą prośbą, o bojkot ich produktów. Dziękuję za uwagę ;)
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1781509
Flagi wywieszone, transperenty gotowe. Po obfitym śniadaniu ruszam na miasto! Kto chce dołączyć do bojkot-pochodu koło poludnia będę w okolicach centrum. Mile widziane osoby z megafonem!

Pozdrawiam
Paweł ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1784595
A LiQueen, którego temat na forum ma grubo ponad 100 stron, nie należy też do ESW?
Awatar użytkownika
By miblah
#1784600
Możliwe, że należy, ale nie widzę związku pomiędzy moim malutkim apelem, a tematem na forum =] Każdy robi to, co lubi ;)
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1784607
Pytałem z ciekawości. Oczywiście rozumiem nagonkę na ESW, ale dziwi mnie to, że to nie pierwszy temat o Revolcie, gdzie został zjechany, kiedy wątek Liqueena kwitnie ;) Rzecz jasna, nie mówię konkretnie o Tobie.
By Krasnal45
#1784615
Ani ESW ani BAT, nie jest producentem Liquina. Jest tylko dystrybutorem.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1784632
A to przepraszam i dzięki za sprostowanie :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1784637
Kiedy zaczęto sprzedawać Liqueen na wysepkach, ESW jeszcze nie był BAT. Revolty to już typowy produkt sprzedawany przez BAT.
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1784639
Gabriel pisze:[...]Revolty to już typowy produkt sprzedawany przez BAT.


Niestety nie zmienia to faktu, że jeden smaczek przypadł mi do gustu i nie potrafię sobie odmówić =[ póki co nie znalazłem nic podobnego, ale szukam, uczciwie szukam :) Bojkotuję odkąd się tu o tym dowiedziałem, mimo, że esw mam najbliżej (nie liczę bazarkowych Pink fury i innych po 8 zł z kiosku/żabki).
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.