EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Amfi
#1746336
http://www.bbcpolska.com/program-tv/?date=2017-01-03

Jutro na BBC Earth. Zobaczymy:)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Murof
#1746690
Świetny film, wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Polecam.
Dzisiaj też jest do obejrzenia o godz. 19.00, a w sobotę o 21.00.
Awatar użytkownika
By rav64
#1746694
Lektura obowiązkowa dla każdego palacza, wapera i decydentów. Dzięki staraniom StaryChemik mogliśmy poczytać o większości z przedstawionych badań, ale teraz wreszcie powstał film jawnie pokazujący mniejszą szkodliwość EIN w porównaniu z analogami oraz EIN jako wsparcie rzucenia palenia. Co prawie szokuje to eksperyment z EIN niepalącego prowadzącego na samym sobie. Nie wiem czy wcześniej ten film był gdzieś dostępny (produkcja 2016), ale naprawdę trzeba obejrzeć.
Awatar użytkownika
By Amfi
#1746777
Wyników w przypadku eksperymentów z EIN niepalącego można było się spodziewać. Nabłonek płuc będzie tak reagował na każde podrażnienie po prostu stanem zapalnym ( współczuje mieszkańcom Krakowa), mnie bardziej zaniepokoiły badania dotyczące aromatów oraz to jak ich skład wpływa na nasze komórki to chyba tutaj można się spodziewać ewentualnych zagrożeń. Chyba czas zastanowić się nad wapowaniem czystej bazy:)
Pozdrawiam.
Arek
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1746811
Witam
Genialny dokument.
POLECAM OGLĄDNĄĆ !!!
(Nagrywa ktoś??)
Pozdrawiam
BadBoy
By jq0o
#1747446
Bardzo dobrze, że powtarzają ten program, tytuł: E-PAPIEROSY-ROZWIĄZANIE CZY ZAGROŻENIE
Dziś też była powtórka.
Ciekawe co na to nasi ustawodawcy i decydenci ?
Pewnie dalej będą rżnąć głupa i udawać, że wiedzą lepiej.
Awatar użytkownika
By Mayken
#1752088
Czy da się go obejrzeć na jakiejś innej stornie?
Bo z tego umieszczonego linku w pewnym momencie mi przerywa filmik i nie mam pojęcia co zrobić...
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1784120
Cytat z filmu:
e-papierosy uwalniają ogromne ilości aerozolu...


Dlaczego wcale mnie to nie dziwi?
Obrazek

Oczywiście każdy z nas na co dzień wapuje na 0,09 oma i 110W :palm2

Ogólnie film bardzo pozytywny, daje okejkę.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1784121
Oglądałem wczoraj ale chyba gdzies tylko do połowy bo zasnąłem z telefonem obok i słuchawka w uchu.... ale nie z nudów bo film ciekawy. Dzisiaj skończę oglądać...

Edit: teraz przynajmniej wiem gdzie można odesłać osoby twierdzące "to jest podobno jeszcze gorsze niż normalne papierosy".... do tego filmu i blogu steregochemika :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1784129
Do filmu nic nie mam. Pytanie tylko czemu powstał jak EIN wszedł w fazę wykonawczą i czemu nacisk w narracji jest że to koncerny tytoniowe produkują oraz badają? W przypadki utraciłem wiarę. Film to część odbudowy wizerunku po tym jak go sami zniszczyli.

Każą lata czekać by tych co zaczęli przebadać na ewentualne zagrożenia długoterminowe. Co myśmy powymierali? Fakt że część odeszła z forum ale dalej żyje.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1784203
PucH2 pisze:Do filmu nic nie mam. Pytanie tylko czemu powstał jak EIN wszedł w fazę wykonawczą i czemu nacisk w narracji jest że to koncerny tytoniowe produkują oraz badają? W przypadki utraciłem wiarę. Film to część odbudowy wizerunku po tym jak go sami zniszczyli.

Każą lata czekać by tych co zaczęli przebadać na ewentualne zagrożenia długoterminowe. Co myśmy powymierali? Fakt że część odeszła z forum ale dalej żyje.


Dokładnie tak jest...zniszczyli . I taka jest globalność tego wszystkiego... my próbujemy to ratować, ale bez skutku...:(
Awatar użytkownika
By bofh
#1785235
Link sprawdzony, jest ok i szybko się ściąga 8) Dzięki, @Rekinek888 *THX*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.