EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Mimli
#1783780
Witam, polecicie jakiś dobry brzoskwiniowy aromat?
Z jakiej firmy jest dobry?

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1783842
Mimli pisze:Witam, polecicie jakiś dobry brzoskwiniowy aromat?
Z jakiej firmy jest dobry?

Z góry dzięki.


Spróbuj z MaiArt :D
By FlashGordon
#1783958
Z TPA masz od paskudnych po mierne smaki.
Polecam Capella lub Maiart jak chcesz smacznie.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783959
Mimli pisze:Witam, polecicie jakiś dobry brzoskwiniowy aromat?
Z jakiej firmy jest dobry?

Z góry dzięki.


Z brzoskwini to najlepsza jest Tea Peach z Atmos Lab, próbowałam wielu i podeszła mi jedynie ta, i z Casablanki (nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje).
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1783961
FlashGordon pisze:Z TPA masz od paskudnych po mierne smaki.
Polecam Capella lub Maiart jak chcesz smacznie.

Widzisz kolego, pisząc że z TPA są paskudne i mierne smaki, powinieneś dopisać że jest to Twoja subiektywna ocena. Każdy inaczej może odczuwać smak i tak po Twojej wypowiedzi ktoś od razu przekreśli te aromaty, a to już błąd. Według mnie, podkreślam według mnie, aromat brzoskwiniowy z TPA jest bardzo dobry, natomiast ten z MaiArt mi osobiście nie podchodzi wcale. *SMOKEKING*
Edit: Ogólnie myślę że zakładanie takiego tematu jest bezsensowne, ponieważ ilu wielbicieli swoich samogonów to tyle też wielbicieli różnych aromatów z różnych firm.
By FlashGordon
#1783962
Owszem, to subiektywna opinia i nie wymaga to tłumaczenia,bo to naturalne. Sam mieszam z użyciem TPA, ale zawsze lq bazujące na tpa wypadają blado przy tych z capelli, Fa, czy Maiart. Nie piszę tutaj wyłącznie o moreli , bo tej nie próbowałem. Piszę ogólnie, łatwiej trafić na dobry aro z capelli czy Maiart niż z TPA. Tak czy inaczej Tpa to sredniawka, wapowalne, ale bez szału.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783963
Ja dzielę aromaty na 4 kategorie: na pewno kupię ponownie, zastanowię się, nie kupię, za darmo nie wezmę.
Jeśli szukasz dobrej brzoskwini to Atmos Lab Tea Peach cię zadowoli, co prawda herbatka ale brzoskwinia wyczuwalna jak w Nestea.
Warto spróbować :)
By Laim
#1783965
Sporo osób wychwala brzoskwinie z 1000 smaków, sam jestem w trakcie składania zamówienia bo i cena idealna i opinie bardzo dobre :D
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783966
Z tego co miałam okazję czytać na forum to właśnie najbardziej kłopotliwymi aromatami są brzoskwinia i malina. Ciężko dostać coś co nie będzie jechało chemią :P
By Laim
#1783970
Według użytkowniczki Tośki właśnie brzoskwinia, wiśnia, gruszka, pomarańcza i poziomka nie mają tego posmaku płynu do chłodnic . Cóż, przekonam się na własnej skórze, najwyżej stracę te 4 zł. :D
By Mimli
#1784061
Dzięki za tak spore zainteresowanie tematem. Ja generalnie do TPA nic nie mam, moim zdaniem aromaty z tej firmy są dobre. Dużo ludzi poleca tę firmę. Myślę, że nie bez powodu, ale to mniej ważne. Wiadomo, że to kwestia gustu, swoich smaków, ale ja zawsze aromaty wybieram z forum i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze czytam opinie i dzięki temu każdy płyn z polecanym aromatem jest wapowalny, a gdy czasem kupiłem coś w ciemno, to kibel. :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1784066
Próbowałem wiele brzoskwiń i niestety nie trafiłem na dobrą do tej pory.... Maiart, tpa, capella, atmos, 1000smakow i funky flavors.
Ta ostatnia jak dla mnie najśmieszniejsza, aczkolwiek przypomina mi bardziej brzoskwinie z puszki, utopiona w syropie.
Chciałbym naprawdę taką świeżą, dojrzałą brzoskwinke
By FlashGordon
#1784072
Mimli pisze:Dzięki za tak spore zainteresowanie tematem. Ja generalnie do TPA nic nie mam, moim zdaniem aromaty z tej firmy są dobre. Dużo ludzi poleca tę firmę. Myślę, że nie bez powodu, ale to mniej ważne. Wiadomo, że to kwestia gustu, swoich smaków, ale ja zawsze aromaty wybieram z forum i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze czytam opinie i dzięki temu każdy płyn z polecanym aromatem jest wapowalny, a gdy czasem kupiłem coś w ciemno, to kibel. :D


Tak samo jak większość ludzi używa MUJI, bo nie potrafiło ogarnąć jak watować FF i dzięki temu ten nośnik bijący muji pod każdym względem tysiąckroć zniknął z obiegu.
TPA to lipa, po prostu pojawili się wcześnie, zdominowali rynek, są tani i popularni, a cholera wie co jeszcze tobią by dominować. Nie są to aromaty, których nie da się wapować, ale nie ma w nich zachwycającego. Robię potężne ilości samogonów po 1-2l na raz, kilkadziesiąt butli, wielu osobom daję smakować, wiele osób wącha "opary" i zawsze, zawsze jeśli w mixie dominuje TPA - to zapach się nie podoba, śmierdzi mdli, te z CAP/Maiaart/FA zachwalają, czy to smak LQ czy zapach chmurki ;) TPA świetnie się sprawdza jako składnik liqudu w którym występują inne marki, przynajmniej w równym stopniu.

IJOY i SMOK podobnie, produkują nijakie sprzęty, parowniki średnie, boxy awaryjne, problematyczne, a gdzie nie spojrzysz tam smok i ajdżoj, a raczej "witam, mam problem, mój smok..." ;)
Awatar użytkownika
By toska
#1788513
Laim pisze:Według użytkowniczki Tośki właśnie brzoskwinia, wiśnia, gruszka, pomarańcza i poziomka nie mają tego posmaku płynu do chłodnic . Cóż, przekonam się na własnej skórze, najwyżej stracę te 4 zł. :D


Jest jeden problem , przy tych aromatach ciężko dobrać dawkowanie , jedni piszą że 3% a dla mnie to dużo za dużo , max 1,5 - 2 %
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.