EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wojmistrz
#1783301
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:32 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783302
Owszem, czytają też i panie : )
Myślę, że są sprzęty które odpowiedzą twoim wymaganiom ale to wiązałoby się ze zmianą zasilania na mocniejsze.
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1783312
Nie ma czegoś takiego, jak "niezniszczalne" urządzenie. Są trwalsze atomizery, ale żaden z nich nie będzie kosztował 2 funty. Podejrzewam, że pewnie bliżej 20 funtów. Do tego kilkadziesiąt funtów na zasilanie. Przy pomyślnych wiatrach będziesz mógł tego używać ze dwa-trzy lata. Jeśli będziesz dbał o sprzęt. Naturalnie pod warunkiem, że w międzyczasie zakupione przez Ciebie produkty nie zostaną zapomniane przez producentów lub zakazane przez rząd. Jeśli mieszkasz na wyspach, to możesz mieć ewentualnie nadzieję na jakieś przejawy rozsądku u rządzących, ale na "niezniszczalność" produktu nie licz.
By Wojmistrz
#1783397
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:32 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1783401
Mogą wyrobić się śrubki, gwinty, uszczelki itd. Może coś się skrzywić, urwać, pęknąć. No takie oczywiste rzeczy. Dlaczego musisz mieć długowiecznego e-papierosa?
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1783403
Uszczelki, gwinty, szkło, izolatory, śrubki, powłoki (w przypadku "kolorowych"), części ruchome, zależy jaki atomizer. Wszystko to, co może się zużyć lub zniszczyć. Mechanicznie lub pod wpływem temperatury. W większości przypadków da się dokupić części zamienne, ale po pewnym czasie zarówno atomizery, jak i zasilania" wychodzą z obiegu". Jak każde urządzenie.
By Wojmistrz
#1783404
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:31 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1783408
Wojmistrz pisze:Kupić i zapomnieć.

To tak jakbyś chciał kupić i zapomnieć samochód, telefon, odkurzacz, młynek do kawy, zegarek, itd.
To nie jest przycisk do papieru ze stali, że kupisz i może leżeć kilkadziesiąt lat. :)
To jest urządzenie codziennego użytku.
By Wojmistrz
#1783416
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:31 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1783428
Wojmistrz pisze: jaki mógłbym kupić i mieć jeden do końca życia

Wojmistrz pisze:Wiesz, wszystko się zużywa i jestem tego świadom, nawet wspomniana brzytwa kiedyś przestanie być atrakcyjna do golenia, tylko, że są konstrukcje zwykłe i heavy duty. Kupując cokolwiek staram się kupować właśnie te drugie. Np szukając kiedyś telefonu, nie szukałem mega funkcji, tylko tego aby trzymała bateria długo i dlatego od blisko sześciu lat mam malutką nokię x1-1 z dwiema kartami sim i nadal muszę co ponad dwa tygodnie szukać ładowarki. Niby najtańszy plastik, a kąpała się, zleciała z pierwszego piętra, dzieci nią grały w piłkę a nadal działa bez problemu. Tego wymagam od rzeczy, które kupuję dla siebie "na stałe".

Chyba mamy do czynienia ze Szkotem czystej krwi. :mrgreen:
By Wojmistrz
#1783435
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:31 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1783436
Kayfuny ewent Taifuny- poczytaj o nich. :wink:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1783442
Jest coś takiego. Leży u mnie w części muzealnej. To Bulli-Smoker . Ciężej taki parownik kupić niż najdroższego moda szytego pod krawat. Więc szukaj po giełdach staroci i wśród kolekcjonerów. Daruj sobie tylko nieudane podróbki chińskie bo nie spełniają tych norm, niewspominając już że są koszmarnie brzydkie.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1783445
tani i niezawodny - Subtank mini z plasticzanym bellcapem. Mam 4 sztuki, wlasciwie 5 i rozstac sie z nimi nie potrafie. Prostota i niezawodnosc tego parownika bije wszystko co do tej pory mialem i uzywalem.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1783503
Szukaj na bazarku klona kayfuna lite bądź kayfuna 3.1.
Zapłacisz maks do 50zł a sprzęt jest nie do zniszczenia.
Oczywiście będzie musiał być "serwisowany".
Dla mnie sprowadza się to do wymiany plastikowej tulejki raz na 6 miesięcy.
By Krasnal45
#1783505
Założysz metalową tulejkę i możesz nim rzucać po ścianach. Tylko szkoda ścian :mrgreen:
By Wojmistrz
#1783514
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:31 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1783515
Raczej solidna, bo to dość duże i ciężkie ustrojstwo.

P.S. Grzałki do Kayfuna oczywiście musisz robić samodzielnie.
By Wojmistrz
#1783540
..
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 16:30 przez Wojmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1783549
Wojmistrz pisze:A czy taki WOLFTEETH Hammer Mechanical Mod się nada, czy lepiej szukać faktycznie elektronika?


A kolega chce wapować czy gwoździe przybijać? :roll:
Mod elektroniczny daje swobodę korzystania z niego podczas gdy o bezpieczeństwo wapera
dba posiadająca odpowiednie zabezpieczenia elektronika. :wink:
By Krasnal45
#1783551
Poza tym, najpierw warto nauczyć się robienia setupów. Takich, siakich czy owakich i potestować jak który działa. Elektronik się dopasuje do każdego. Mechanik nie wybacza błędów.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.