EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wavy11
#1783410
Witam , mianowicie jestem w d**ie i nie wiem co robić
Chodzi o to , że mam baterie Provog Venture Pulse 3 , już od jakiś bitych 3 m-cy , wiadomo jak to bateria - popalimy , trzeba naładować bo się rozładowała i tak w kółko i w kółko , dodam że bateria na rozładowaniu pali się na żółto , gdy działa , na niebiesko , do czasu gdy 2 dni temu Bateria się rozładowała , więc jak zawsze próbuje naładować i sęk w tym ze po 5 h ładowania bateria dalej pali się na żółto jakby była rozładowana i nie działa , próbowałem podnieść pin , czyściłem wszystko i dalej nic , mało tego , gdy teraz ładuje baterie po jakiś 15 min z żółtego koloru robi się pomarańczowy a z niego znów za kolejne 15 min czerwony - najdziwniejsze jest to , że przez całe 3 m-ce użytkowania , nie miałem do czynienia z takimi kolorami w tej konkretnej baterii , instrukcji też już nie posiadam , bo spróbowałbym znaleźć w niej o co chodzi , więc pytanie teraz , co mogę jeszcze popróbować ? Czy to koniec przygody z tym e papierosem ?!
z góry dzieki za sugestie i wszelkie porady :?: :arrow: :idea: :-?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.