EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1758863
Jakos nigdy nie bylem za iPhonami... nie wiem dlaczego. A do androida jestem jakos przyzwyczajony jak kiedys do windowsa xp :)
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1758865
krisIs pisze:Sikor, poczekaj trochę, nowa wersja Noki 3310 będzie ;) http://www.spidersweb.pl/2017/02/nokia-3310-2017.html

A tak na poważnie, to czasem zastanówcie się czy chcecie, żeby jakiś chiński koncern mógł dysponować waszym odciskiem palca itp.
Niekiedy warto też poczytać co nieco więcej, np o domyślnie instalowanym backdoorze w Xiaomi (nie pamiętam które modele).

No chyba, że ktoś nie ceni aż tak bardzo swoich metadanych i prywatności.

Jeśli cenisz prywatność to zrezygnuj z smartphona. Czy to android, Apple albo Windows, każdy śledzi i posiada Twoje dane. W dzisiejszych czasach nic nie da się ukryć. Chyba że zamieszkasz w lesie i będziesz używał tylko gotówki unikając monitoringu miejskiego chodząc na zakupy.


在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By marki51
#1758866
dwagiel pisze:@sikor370 a może coś z logo nadgryzionego jabłka? Pewnie będzie to odebrane na zasadzie "każda sroka swój ogon chwali" ale po wielu latach z Androidem nie żałuje przesiadki na iOS. Wszystko super zoptymalizowane, bez lagów, bez długich poszukiwań zakamuflowanych funkcji. Chociaż jedno co może Ci nie pasować to menu w formie pulpitów. Ale mimo to, moim zdaniem, iPhone to telefon godny polecenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wszystko chodzi świetnie dopóki nie zmuszą Cię do kolejnej aktualizacji systemu, na której Nasze jabłko nie radzi sobie już tak dobrze. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś do tego tylko rok gwarancji. Miałem 4 i 4S, więc dawno temu, może teraz coś się zmieniło.
By dwagiel
#1758870
Mój iPhone 6, jak wiadomo, zbyt świeżym urządzeniem już nie jest, z iOS 10.2.1 chodzi super. Pojawił się tylko nim lekki lag przy włączaniu urządzenia. Tez nie byłem przekonany do iOS. Przez pierwsze dni po zakupie chciałem go oddać i wrócić na androida. Kiedy mijało 14, w których towar można zwrócić bez podania przyczyny, zdecydowałem, że zostanie u mnie na dłużej. Podobnie jak tgt 3, który początkowo też zupełnie mi nie siadł ;) po dłuższym użytkowaniu ten system pokazuje co potrafi i daje się lubić. Mnie w nim najbardziej denerwuje przerzucanie zdjęć na komputer. Dla mnie jest to wyjątkowo skomplikowane przez aplikacje Apple. Ale sprawę rozwiązuje dysk Google, który proces bardzo upraszcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759462
Zeby nie zakladac nowego tematu... Czy te 2 One Plus 3T z linkow warto kupowac? Nie za tanio? Wszystko bedzie ok?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6723555870
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6725787241
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759609
podbijam.... odradzi mi ktoś taki zakup?
By Skoroszyt
#1759616
Ja bym uważał przy kupowaniu. Wpisz sobie w google "refurbished". Dużo komisów stosuje sprzedaje odnowione sprzęty jako "nowe". Co ciekawe patrząc na ich aukcje sprzedają S5 nówkę za 799zł. S5 nową rok temu było ciężko nową kupić w PL- zastapił ją S5 NEO. Rok temu za swoją używaną w dobrym stanie dałem 800zł, a zobacz za ile teraz używki są w dobrym stanie z gwarancją producenta. Niewiele spadła cena.
Swoją droga to jest S5 i9600- za zagranicznym forum:
Just enough to know that if the model number is i9600, it will be a fake/clone phone...
https://youtu.be/F6ezVN_VBzE


Ogólnie lepiej zachować ostrożność moim zdaniem.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759617
"Przedmiotem sprzedaży jest telefon OnePlus 3T czyli jeden z najlepszych telefonów na świecie. Jest to wersja europejska objęta dwuletnią a nie roczną gwarancją jak w przypadku wersji chińskiej. Stan telefonu jest idealny. Odpalony w celu sprawdzenia i zrobienia zdjęć. Sprzęt jest na gwarancji do 01.2019. W zestawie - telefon, pudełko, kluczyk SIM, instrukcje, folie producenta, ładowarka DASH, kabel USB."

Nie wierzyć opisowi? Można jakoś sprawdzić jak stary jest faktycznie ten telefon? Tam widać, że nawet na plecach tą jakąś naklejke ma jeszcze...
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759625
Skoroszyt pisze:Odnosiłem się do linku z 1 aukcji. Co do drugiej- patrzyłeś ile kosztuje na stronie producenta ten telefon?


Że płapłace? 440$ jakoś tyle kosztuje
By Skoroszyt
#1759630
439E nie $ :) wydaję się to korzystniejszy zakup, zarówno finansowo jak i masz pełną gwarancję 24 miesiące od zakupu ( tak, różnice pewnie 1 miesiąca :D) jak chcesz to możesz zapytać cioci ile dała za tel, pokazać za ile jest na stronie- może coś utargujesz. Może wtedy zapłaciła więcej, jak wiadomo wszystko zależy od kursu który jest płynny, no i od sposobu płatności
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759640
No tylko mi chodzi o zakup na raty allegro :) Zarazie to ją zapytałem czy to jest nowy fon i czy jest jakiś dowód jego zakupu
Awatar użytkownika
By sikor370
#1759677
odpowiedź od cioci:
" tak. telefon jest nowy, nieodnawiany. włączony tylko do zdjęć.
dowod zakupu nie jest potrzebny, bo telefon został wygrany w konkursie.
na potwierdzenie wyślę Panu później rozmowę z OnePlusem."
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1783246
szperaczz pisze:A zupa była za słona :kulam
Coś wałkiem pachnie ;)

在屏幕上用手指


No, Seba wrócił od kolegi i mówi: no zobacz matka, jakiś frajer oddał mi swój telefon, wygrana w konkursie normalnie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.