EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By Hiragoshi
#1782924
Witam, tak jak w temacie. Pytanie skierowane bardziej do Polaków na wyspach - mianowicie gdzie zakupujecie swoje bazy i aromaty. Wczoraj w UK weszła ustawa dotycząca liquidów, nie mam pojęcia czy dotyczy także baz. Najlepiej żeby był to sklep online, dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
By miblah
#1783018
W całej unii wszedł właśnie zakaz sprzedaży płynów z nikotyną, w pojemnikach większych niż 10ml i o zawartości nikotyny większej niż 20mg/ml. Większe "bazy" można kupić tylko, jeśli nie zawierają nikotyny.
By Hiragoshi
#1783152
Czyli wygląda na to, że e-palenie znów staje się mało opłacalne. Widziałem jakieś "obejscia" baza rozlana na 10 buteleczek 10ml-owych zapakowana w jeden pakiet. Więc jak teraz sobie poradzić?
Awatar użytkownika
By miblah
#1783169
Jak to znów?
Jak poradzić? Masz w UK zakaz sprzedaży transgranicznej? Chyba nie, a jak nie - zamów bazę w Chinach i rozrabiaj.
By Wojmistrz
#1783185
Ja kupuję składniki w dużych opakowaniach 1000ml na amazonie. Inna sprawa, że palę bez nikotyny, tylko dla dymka, którym separuję się od świata więc to tylko pg vg zapaszek i ewentualnie kropelka spirytu. Prwnie dobrze mają ci, co kupili wcześniej zapas czystej nikotyny.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.