EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Simao12
#1783013
Cześć wszystkim, w pewnych okolicznościach wpadł mi H-priv do wody, słonej jeżeli ma to znaczenie. Leżał na dnie jakieś 3 sekundy.
Ekran nadal się świecił, pierwsze co zrobiłem to wyciągnąłem akusy. W domu wysuszyłem, wsadziłem do ryżu, nie ma mowy o wodzie.
No i tu pytanie, akumulatory były naładowane tak na 80%, nie ładowałem ich tylko próbowałem włączyć z tak naładowanymi.
Przy próbie włączania wyskakuje i miga komunikat "High Input"
Co to oznacza? 200 w plecy?
Awatar użytkownika
By miblah
#1783015
Znajdź elektronika, który posiada myjkę ultradźwiękową. Jest szansa, że po takiej kąpieli w "IPA" jeszcze wróci do naszego świata. Ryż nie pomoże.
Awatar użytkownika
By Simao12
#1783016
Trzeba wtedy rozkręcić i wyjąć samą elektronikę czy można całościowo?
Bo mam problem z 1 imbusem
Awatar użytkownika
By miblah
#1783020
Najrozsądniej, jak wyjmie się całą płytkę... jak się nie da rozkręcić, to cały box też można wsadzić w IPA i ultradzwięk - tylko zdecydowanie dłużej będziesz się pozbywał tego alkoholu ze środka. Trudno mi też powiedzieć, jak zareaguje plastikowa szybka ekranu, na kontakt z ipa.

Edit: taka sugestia. Weź gumową rękawiczkę, połóż na śrubkę, i przez nią spróbuj odkręcić płaskim śrubokrętem... *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By miblah
#1783059
IMO mycie w ipa i tak powinieneś wykonać - korozja elektroniki będzie postępować, aż coś się uwali.

by Tapatalk.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.