EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By LasDuzy
#1782422
Witam, jakich firm aromaty i jakie smaki są w 100% bezpieczne? Trochę ostatnio się nasłuchałem i naczytałem, że parę firm/smaków aromatów po prostu duzo bardziej szkodzi czy cos takiego. Nawet w badaniu/relacji z 2016, które polecał stary chemik coś było :roll: Pozdrawiam :beer:
By Krasnal45
#1782433
To naprawdę retoryczne pytanie :wink: Kupuj z MaiArta. Przynajmniej masz go pod ręką, żeby mu spuścić manto w razie czego :mrgreen:
By LasDuzy
#1782440
Wiem, że powinienem się bardziej określić. Chodziło mi po prostu o zaufana firme, ktora robi aromaty przystosowane do e papierosów, bez żadnych wpadek itd ;) Dobra, w razie czego wołam Ciebie i razem idziemy ich głaskać bejami po twarzy :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1782442
@LasDuzy , to kolejny temat który zakładasz o tematyce szkodliwości EIN i aromatów. Po pierwsze istnieją już takie tematy na forum a po drugie jak masz takie obawy co do szkodliwości z wapowania, to po prostu odstaw to i nie wapuj. Przepraszam Ciebie bardzo ale jak dla mnie to masz głupie dylematy jak dla przykładu w innym Twoim założonym temacie zadajesz pytanie czy wapowanie jest bardziej szkodliwe od powietrza na ulicy i czy to powietrze i wapowanie razem jest bardzo szkodliwe. A teraz te aromaty. Dobrze Ci radzę, nie wapuj bo psychicznie się wykończysz przez te dylematy. A na koniec tylko powiem że nic nie jest w 100% zdrowe dla organizmu a wapowanie jest tylko zdrowszą alternatywą dla analogów ( zdrowszą, co nie znaczy w 100% zdrową ) *SMOKEKING*
By guslarz
#1782941
Generalną zasadą kcuika jest:im coś bardziej [cenzura] chemicznie,tym mniej tego chcesz używać.Jeśli się boisz szkodliwości aromatów,ale nadal chcesz ich używać to bierz te które ci się kojarzą z naturą-truskawki gruszki etc...W większości wypadków na chłopski rozum są one okej.Unikaj waniliowych smaków,czekoladowych-deserowce mają tendecję do zawierania mocnych substancji aromatyzujących.Co do poprzednio wspomnianych chemików,mam taki przykład: BOOM!.Chyba flavor vest,ale powiem tak-klei się,wali jakbyś wszedł do fabryki słodkiego domestosa i trudno dobrac odpowiednią proporcję żeby nie przysmażył się na niklu że tak powiem.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.