EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1779085
Math13 pisze:Czysty liquid Mentholowy z MaiArt, bez jakichkolwiek innych dodatków.
Jestem jak najbardziej za :!:

Mentol pojawi się jako aromat do samodzielnego komponowania liquidów ;)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1779093
Do Travellera zalecanie bazę 70/30... a 80/20 nie będzie ciut za gęsta?
Bo na 80/20 namieszałem Travellera i na dripperze wszystko ładnie ale zalałem RTA i smak się stracił. Knoty jakieś za bardzo przesuszone po rozkręceniu...
Macie jakieś "badania" jaka staje się gęstość takiej bazy po dodaniu Travellera? (chodzi mi o 40/60, 50/50, 60/40.....)
By MaiArt
#1779094
Nie robiliśmy pełnych badań w zakresie o który Pan pyta, gdyż optymalna lepkość została uzyskana w obszarze 70-75%. Jeżeli ma Pan problem z transportem, to proszę dodać niewielką ilość czystego etanolu (spirytus), a uzyska Pan poprawę lepkości bez straty intensywności aromatu.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1779095
MaiArt pisze:Nie robiliśmy pełnych badań w zakresie o który Pan pyta, gdyż optymalna lepkość została uzyskana w obszarze 70-75%. Jeżeli ma Pan problem z transportem, to proszę dodać niewielką ilość czystego etanolu (spirytus), a uzyska Pan poprawę lepkości bez straty intensywności aromatu.


Hah... no przecież spirytus :)
Dodałem już na próbę samego glikolu licząc, że nie stracę za dużo mocy i smaku.... ale straciłem

A niewielka ilość to jest kilka kropel czy 1 ml?
By MaiArt
#1779097
sikor370 pisze: (...) A niewielka ilość to jest kilka kropel czy 1 ml?

Sądzę, iż w tym przypadku wystarczy maksymalnie 0,5%, lecz lepiej dodawać małymi porcjami, gdyż etanol bardzo mocno obniża lepkość i łatwo jest przedobrzyć :roll:
By MaiArt
#1779158
Wracając do poprzedniego tematu...

Mentol (10% r-r w PG) pojawi się w naszej ofercie za ok. 2 tygodnie. Sugerowana cena detaliczna 8 zł za opakowanie 10 ml.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1779172
A co tam, jak już pytacie to i ja dołączę:
Panie Arturze, a co z "moją" herbatką z cytryną? *BLUSH*
Czekam na nią, jak dziecko na lizaka. :D
By MaiArt
#1779178
Math13 pisze:To może jeszcze zapytam MaiArt, czy nie myślał nad wprowadzeniem dodatku: Koolada?
I ewentualnie: Smooth.

Tutaj niestety nie jest tak łatwo, gdyż nie wprowadzamy do oferty produktów, co do których nie mamy 100% przekonania. A w omawianych produktach pewne składniki budzą moje wątpliwości co do stosowania wziewnego :roll:

Jest to jednak tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena i w żaden sposób nie dyskredytuję w/w produktów.
By MaiArt
#1779290
Właśnie skończyliśmy produkcję pierwszej partii aromatu "Kawa" (co było dużym obciążeniem, gdyż produkt ten okazał się bardzo kłopotliwy i pracochlonny) i jeszcze w weekend przygotujemy herbatę z cytryną. Produkt trafi na półki wapujemy.pl z najbliższą dostawą ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1779294
Bardzo się cieszę.
Czekam ze swoim zamówieniem w sumie chyba tylko z powodu tej herbatki. :)
Przyznam, że oczekiwania mam ogrooomne i doczekać się jest ciężko, ale mam nadzieję, że to będzie to i....
No po prostu, to będzie to. 8)
By MaiArt
#1779378
DorotaM pisze:Bardzo się cieszę.
Czekam ze swoim zamówieniem w sumie chyba tylko z powodu tej herbatki. :)
Przyznam, że oczekiwania mam ogrooomne i doczekać się jest ciężko, ale mam nadzieję, że to będzie to i....
No po prostu, to będzie to. 8)

W poniedziałek wysyłam do Pani buteleczkę pierwszej partii aromatu "Herbata z cytryną" ;)
PS
Dorzucimy jeszcze buteleczkę "Earl Grey'a" ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1779421
No i co ja mam "powiedzieć", co?
Nic tylko: pięęęknie dziękuję. *KISS*

A to się listonosz zdziwi, jak z donośnym aplauzem będzie witany. :lol:

Barrrdzo się cieszę. Po prostu *SUPER* *SUPER* *SUPER*
To mój ulubiony smak i naprawdę wyczekiwany Wasz aromat. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1779473
@MaiArt

*TANIEC* *TANIEC* *TANIEC*
*ISH*
Awatar użytkownika
By Mutango
#1779747
MaiArt pisze:Mentol (10% r-r w PG) pojawi się w naszej ofercie za ok. 2 tygodnie. Sugerowana cena detaliczna 8 zł za opakowanie 10 ml.

To trochu cienko. Amerykański konkurent wprawdzie jest trochu droższy, ale ma r-r 66% w PG. To jest kurde moc :mrgreen: jedna kropla "mrozi" samogon.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1779968
Kiedy w wapujemy pojawi się kawa :)? Czekam ze złożeniem zamówienia, by wszystko od razu za 1 wysyłką skompletować ;)
By MaiArt
#1780044
Wstyd przyznać, lecz w chwili obecnej produkcja jest wstrzymana z powodu.. braku opakowań :oops: Pod koniec kwietnia mieliśmy tyle zamówień, że zużyliśmy całe nasze zapasy, a nowa dostawa się opóźnia :(

PS
Proszę o podanie adresu na PW, to wyśle Panu buteleczkę tego aromatu gratis.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1780086
Dziękuję za odpowiedź.
Nie mam zamiaru Pana naciągać, więc cierpliwie poczekam :) może wraz z premixami będzie dostępna :mrgreen:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780221
MaiArt-ciku kofany. Melduję , że aromaty dotarły.
Leciały chyba gołębiem pocztowym, bo dziś są już u mnie. :D

Bardzo dziękuję za nie. Baaaardzo.
Super prezent otrzymałam. :mrgreen:
Myślałam nawet by się odwdzięczyć, no wiecie, jakieś skarpetki na drutach lub tp...
ale ja mało techniczna w tych sprawach jestem i mogłoby się to skończyć na dzianinowych woderach zakończonych golfem. *BLUSH*
No a te skubane to ani do wody ani do chodzenia przydatne by raczej nie były, jedynie po szyi by nie wiało. :lol:
Dlatego ograniczę się do skromnego : dziękuję. *SERCE*

Aaa.. w razie gdybyście kiedykolwiek wyrazili chęci adopcji mnie
w celu bezwzględnego wykorzystania jako królika doświadczalnego,
tata na pewno nie będzie miał nic przeciwko. :mrgreen:




Na teraz jednak muszę jeszcze zawrócić głowę... :oops:
Bazę i zestawik mieszacza mam już w pogotowiu.
Mogę poprosić o % w jakich należy dawkować te herbatki? :D
*CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780227
Serio chcesz widzieć mnie non stop przez dwa tygodnie pod swoimi drzwiami?
A ciepło chociaż na klatce schodowej macie? :lol: :lol: :lol:

Lecę mieszać.
Ludzie, oby to było to! *SUPER*
Awatar użytkownika
By RSgrafik
#1780239
już wiem w czym problem, widok listy produktów (na górze) ma dwie opcje: lista i siatka. Jeśli ustawię lista - nie pokazują się wszystkie. Przy zaznaczeniu siatki są. Jakiś błąd na stronce - albo nie widzę jakieś zakładki z kolejną stroną produktów.
Dzięki @DorotaM
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780241
Przestawiłam na szybko na opcję listy i teraz też widzę ten aromat.
Nie wiem dlaczego Ty go nie widzisz. :roll:
Grunt jednak, że do niego trafiłeś, choćby nawet okrężną drogą, ale w cel. :wink:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1781920
MaiArt pisze:Aromat 'Earl Grey" oraz "Herbata z cytryną" jest już wymieszany i przygotowany do rozlania do buteleczek ;)


I kto lubi dobrą herbatkę powinien już ustawiać się w kolejce po nie.

Pierwszy raz nie doczekałam dwóch tygodni odstania mieszanki (09.05) i... a co mi tam, wcale tego nie żałuję. :lol:
Herbata z cytryną jest *ZAKOCHANA*

Nie wstawię dziś jeszcze opinii w dedykowanym do tego wątku, bo moje kubki smakowe nie są jeszcze w pełni bezgrypowe,
więc i mogą nie być w pełni bezstronne,
(gdyż po wapowaniu przez tydzień lubianych i dobrych liquidów, które wtedy miały smak zbliżony do przenoszonego trampka,
euforia z czegoś co nareszcie znów smakuje i w dodatku smakuje pysznie, jest niczym wygrana w totka)
ale już teraz na chwilę obecną mogę powiedzieć,
że: naprawdę warto jej spróbować.
Co do do AtmLab, nie jest to odwzorcowany smak, ale ja naprawdę nie jestem pewna czy mi tego żal.
Poczekam jeszcze tydzień, by być całkowicie pewną co do moich uczuć ale na teraz, tak delikatnie,
w 85- 90% jestem skłonna zamienić AtmLab na MaiArtowską. :D *CZAJNICZEK*
A jutro, jutro zrobię sobie bal z Earl Grey. :mrgreen:
By MaiArt
#1782795
Serdecznie przepraszamy za opóźnienia z wprowadzaniem/dostawą aromatów, lecz w ciągu ostatniego miesiąca rynek "oszalał" i nie można nabyć opakowań ;( Zamówienia na buteleczki realizowane dotychczas w ciagu 2-3 dni, w chwili obecnej docierają po 3-4 tygodniach ;(
Awatar użytkownika
By krisIs
#1782884
Czyste eldorado dla producentów/dystrybutorów flaszek 10ml :)
Znając życie, ktoś powiązany z unijną polityką miał kilka pełnych magazynów.
By MaiArt
#1782897
McGrinn pisze:Brakuje buteleczek? Nieprawdopodobne.

Niestety brakuje i nie mamy w co rozlewać naszych produktów. Zapasy magazynowe już dawno nam się skończyły i od ponad 3 tygodni czekamy na realizację naszego zamówienia :(
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1782899
@MaiArt

Mam nadzieje, że nie odebraliście mojej wypowiedzi jako zarzutu kłamstwa. Po prostu można się by było spodziewać różnych sytuacji, ale nie tego, że zabraknie butelek :wink:.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1782931
MaiArt pisze:Niestety brakuje i nie mamy w co rozlewać naszych produktów.


Może sprzedaż bezpośrednia? Każdy przychodzi ze swoimi butelkami :D Szkoda, ze mam do Was tak daleko.

krisIs pisze:Czyste eldorado dla producentów/dystrybutorów flaszek 10ml :)
Znając życie, ktoś powiązany z unijną polityką miał kilka pełnych magazynów.


I może jeszcze wyłączność na produkcję :wink:
Awatar użytkownika
By Timi
#1783375
Co tam słychać z utęsknioną herbatką z cytryną?
Wielką radość wywołała u mnie informacja, że już jest gotowa i za chwilę będzie w dystrybucji.
Tupałem cichutko i nienachalnie z niecierpliwości, ale zelóweczki zaczynają mi się ścierać :wink:
Dziś byłem na stronce wapujemy, a tam cisza :( , a mnie się właśnie kończy LQ o tym, ulubionym smaku.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.