EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Xivos
#1782771
Witam
Dostałem zalecenie od lekarza, żebym zaczął palić papierosy/e-papierosy, kupował gumy z nikotyną, brał tabakę lub w jakiś inny sposób przyjmował nikotynę, dlatego planuję zakup e-papierosa lub vaporizera. Trochę na ten temat czytałem i wiem że e-papieros jest do płynu nikotynowego, a vaporizer do suszu, jednak są vaporizery którymi też można palić płyn nikotynowy.
Ogólnie zależy mi na taniej eksploatacji, nie zależy ma aromatach i smakach płynów z nikotyną, nigdy nie paliłem więc nie orientuję się czy taniej wychodzi kupować zwykły tytoń do vaporizera czy płyn do e-papierosa.
Będę wdzięczny za każdą pomoc
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1782772
Nigdy nie paliłeś i dostałeś zalecenie od lekarza byś zaczął przyjmować nikotynę?
Matrix jakiś czy co? :shock:
By Xivos
#1782776
Kiedyś w technikum brałem tabakę.
Jeśli forum pomyliłem to proszę przenieść do odpowiedniej sekcji, ale chyba jest dobrze. Sekcja dla nowych użytkowników -> Pytania, porady i pierwsze opinie. No bo jestem nowym użytkownikiem i zadaję pytanie.
Tak dostałem zalecenie od lekarza. Nikotyna daje mi ukojenie w mojej chorobie.
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1782807
Jeśli chodzi o przyjmowanie nikotyny w celach leczniczych, to papierosy są najgorszym z możliwych wyborów. Ja bym stawiał na plastry.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1782814
Jakie plastry, jakie wapowanie? Lekarz zalecił byś obżerał się warzywami a nie kasę z dymem puszczał. Rób sałatki i ciesz się nikotyną i więcej sportu. A teraz wypad z forum uzależnionych, jak i tych co z nałogiem walczą za pomocą EIN.

To naprawdę delikatnie napisany post. Miej choć jedną szarą komórkę.
Awatar użytkownika
By snoopher
#1782839
Zmień lekarza.

PS:

A jak masz tasiemca lub innego pasożyta lub problemy neurologiczne to są na to inne sposoby, a nie tylko nikotyna. Tylko się uzależnisz.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1782840
Widzę, że straszna burza się robi, a jednak w przypadku niektórych chorób, dokładniej mówiąc uzależnień zdarza się, że zalecane jest uzależnienie się od innych substancji, na zasadzie "coś za coś", nikotyna przyjmowana w EIN jest chyba mniej szkodliwa niż większość przykładowo narkotyków.
Co do innych medycznych zastosowań nikotyny, nie wiem, może są, więc proszę się nie oburzać, bo to faktycznie może być realny problem i potrzeba.

Jasio
By Math13
#1782859
PucH2 pisze:[b].... A teraz wypad z forum uzależnionych, jak i tych co z nałogiem walczą za pomocą EIN.

To naprawdę delikatnie napisany post. Miej choć jedną szarą komórkę.

@PucH2 przeczytaj może i Ty wskazany artykuł.
I może mniej jadu, bo to forum nie jest tylko dla osób które wskazałeś.
Kolega ma problem i grzecznie zapytał.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1782861
W maliny was ładują a wy tak na poważnie? Jeszcze receptę dostał A4 by wysadzić te forum. Artykuł sam przeczytaj uważnie i z zrozumieniem treści, bo to ważne.
By Xivos
#1782866
Widzę że niezłe zamieszenie się zrobiło w tym temacie. Rzucę światło na kilka kwestii, choruję na chorobę autoimmunologiczną układu pokarmowego - Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego, jest to choroba przewlekła, nieuleczalna, można leczyć jedynie objawy. Nikotyna w porównaniu do innych środków jakie brałem jest najmniejszym złem, bo brałem i dalej biorę Sterydy i immunosupresanty, które powodują poważne efekty uboczne.
Nikotona nie leczy mojej choroby a raczej zmniejsza objawy choroby, więc tak czy owak musiałbym ją dostarczać organizmowi do końca życia.
Nie chcę od nikogo żadnych rad lekarskich typu "Zmień lekarza.", "A jak masz tasiemca lub innego pasożyta lub problemy neurologiczne to są na to inne sposoby, a nie tylko nikotyna. Tylko się uzależnisz."
A co do @PucH2 niektórzy mają znacznie poważniejsze problemy niż twoje uzależnienie od papierosów, zostaw swoje rady zdrowotne dla siebie i bądź ignorantem gdzieś indziej.
Jeśli ktoś BAARDZO chce sobie poczytać jakieś informacje naukowe to polecam ten krótki tekst, a na jego dole są źródła do dużych badań naukowych - https://www.facebook.com/kaczmarek.oska ... =3&theater
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1782871
Myślę, że najmniej inwazyjny sposób zażywania nikotyny to plastry - brak uzależnienia behawioralnego. W ostateczności e-papierosy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1782875
Nikt tu się nie podłoży by w tym wyjątkowym wypadku złamać ustawę czy regulamin forum. Tu też trwa walka o przetrwanie. Naprawdę zły adres wybrałeś by zadawać takie pytania.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.