EPF
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Aromat Traveller + baza VG/PG (nieistotne czy zerówka, czy o konkretnej mocy) + 7 dni przegryzania = Baza Traveller.
Teraz do tejże bazy dopiero dodajemy właściwy aromat np. banan :mrgreen:
Otrzymujemy liquid o smaku bananowym.
Awatar użytkownika
By bulit73
Math13 pisze:Więc już całkiem zgłupiałem.
Czy to jest w końcu baza czy aromat?

Math13 pisze:Natomiast kolega @Krasnal45 napisał, że to jest aromat o nazwie Traveller!

@Math13 to jest aromat, który dodajesz do bazy nikotynowej. Natomiast do przygotowania liquidu używasz, bazy z dodatkiem Travellera + aromatu , np. jak wcześniej kolega napisał, ciasta cytrynowego.
By Math13
Teraz wszystko jasne. :D
Koledzy po prostu nazywali bazę Traveller, po dodaniu do niej aromatu Traveller.
Awatar użytkownika
By sipak00
rafal180 pisze:Czy jest jakiś aromat odpowiadający RY4 Double TPA ?

Testowałem wszystkie tytoniówki i żadna według mnie nie przypomina RY4 Double
By Dżansjo
rafal180 pisze:Czy jest jakiś aromat odpowiadający RY4 Double TPA ?

W maiart nie. zupełnie inna bajka
Awatar użytkownika
By rafal180
Dzięki, szkoda bo to dla mnie najlepszy aromat tytoniowy, zwłaszcza jako składnik do klona tribeca
Awatar użytkownika
By Master_PiT
A spróbuj tytoniowych od maiart. Mają w sobie to coś, nie wszystkie idą na jedno kopyto. Uswiadczysz tu i typowo fajkowe aromaty, ziołowe jak i ostre pochodzące pod skarpety. Wapowalem ry4double jak i klona tribeci, z triumfem stwierdzam, że KAŻDY tytoniowy aromat bije to na łeb i każdy mi smakuje, mimo że się różnią
Awatar użytkownika
By Superwomen2
Master_PiT pisze:A spróbuj tytoniowych od maiart. Mają w sobie to coś, nie wszystkie idą na jedno kopyto. Uswiadczysz tu i typowo fajkowe aromaty, ziołowe jak i ostre pochodzące pod skarpety. Wapowalem ry4double jak i klona tribeci, z triumfem stwierdzam, że KAŻDY tytoniowy aromat bije to na łeb i każdy mi smakuje, mimo że się różnią

Witam.
A możesz podać który aromat jest zbliżony do tribeci?
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą huawei P9 taptalk.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Tak jak @Krasnal45 pisze, żaden.
Ale najbliżej wydaje mi się tytoń mocny, tabakiera
Awatar użytkownika
By mironiusz
A coś jak Prime95?
Proszę, napiszcie, ze tak :)
Awatar użytkownika
By e_sat
mironiusz Ty się nudzisz i wyszukujesz coś, co jest nieznane przez wielu....Napiszę, że MAiArt pewno sprostałby temu zadaniu i stworzyby coś co będzie zamiatać tym Prime95 :D
Awatar użytkownika
By Timi
Mówcie, co tam sobie chcecie. TYTONIÓWKI MaiArt są bezapelacyjnie *1st*
By Alicja4094
Wie ktoś kiedy będzie można kupić aromat o smaku kawy ? Chyba jest teraz w fazie testów, bo ktoś pisał o swoich wrażeniach. Jestem taka ciekawa tego aromatu i nie mogę się doczekać.
Awatar użytkownika
By bulit73
Alicja4094 pisze:Wie ktoś kiedy będzie można kupić aromat o smaku kawy ? Chyba jest teraz w fazie testów, bo ktoś pisał o swoich wrażeniach. Jestem taka ciekawa tego aromatu i nie mogę się doczekać.

W tym temacie masz odpowiedź: aromaty-maiart-q-a-nowo-ci-zapowiedzi-t115425-420.html :D
5 post od góry.
By ulthart
Proszę podajcie mi stężenie jakie jest odpowiednie dla jarzębiny i multiwitaminy . :?: :?: :?:

Pozdrawiam

Rafał
Awatar użytkownika
By sikor370
ulthart pisze:Proszę podajcie mi stężenie jakie jest odpowiednie dla jarzębiny i multiwitaminy . :?: :?: :?:

Pozdrawiam

Rafał

Jarzębina 3
Multiwitamina 3
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28
Merlin RTA