EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By wapeusz000
#1747069
Czy ktoś z was wie czy można mieć w bagażu podręcznym: moda (rozmontowanego), batkę (w plastikowym pudełku), parownik (wysuszony poj-2ml) i bazę (z nikotyną) 100ml. Chodzi o migrację 4liter po EU. Nie bijcie, nie znalazłem świeżych postów na ten temat.
By Konradi84
#1747072
We wrześniu leciałem na wakacje z modem i zalanym parownikiem. Sprzęt nie zrobił na odprawie żadnego wrażenia, kompletnie nic. Bazę lepiej włożyć do bagażu rejestrowanego (do luku bagażowego). Wakacje w granicach EU wyspy kanaryjskie.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1747074
Zadzwoń na lotnisko, tam na pewno powinni udzielić takich informacji.
By TolekBanan
#1747092
W podręcznym możesz mieć płyn w butelce do 100 ml. Nie wolno przewozić płynów łatwopalnych. 100 ml liquid mogą różnie potraktować. Moda możesz mieć ale większe butle do bagażu właściwego ( do luku bagażowego ).
By dratt
#1747110
Woziłem już parę razy i moda i egonowate z dokręconymi i zalanymi parownikami - bez problemu przechodzą kontrole. W podręcznym także zapasowe akumulatory i mały (chyba ok.20 - 30 ml) zapas liquidów.
By Castellano89
#1747114
15 butelek po 10ml w woreczkach.
Parownik z liquidem w środku.
Bateria osobno.
Podróże do Włoch i UK.
Żadnych pytań i problemów nie było.
By marti701
#1782630
Liquidy obojętnie w którym bagażu. E-papierosy wyłącznie w podręcznym, w rejestrowanym jest zabronione. Nawet w Nigerii nie miałem problemu.
Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

PTC mode - co to jest?

Mam moda z taką funkcją i nic w instrukcji na tema[…]

Ijust2 - Problemy techniczne

Witam dzisiaj przyszła mi paczuszka z Eleaf Ijust2[…]

Kupno nowej efajki - porada!

Witam serdecznie, Od niemal roku posiadam Eleafa […]