EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Daniell_l
Tak jak w temacie, może lekko wychodzić poza cenę zależy mi na zapasie watów myślałem nad SMOK micro one r150 jego pojemność to nie problem bo zawsze mam przy sobie powerbanka mało o nim opini wiec niech sie tu ktoś wypowie jak cos wie, a drogim nad którym myślałem to cuboid który tak średnio z wyglądu, i takim ostatnim to alien wszyscy go polecają wiec może warto dopłacić trochę?

I jeszcze jaka góra do cuboida i aliena gdybym sie zdecydował na któreś z nich
Awatar użytkownika
By tunajerzy
Nasz forumowy guru sprzętowy kolega Haze, bardzo poleca eVic Primo 2.0. Cytat z opisu zamieszczonego w przeprowadzonym przez niego teście ,,Krótko mówiąc: BRAĆ i SIĘ NIE ZASTANAWIAĆ :mrgreen: - jeśli masz 200 zł do wydania na zasilanie to obecnie trudno znaleźć coś korzystniejszego. A trzeba jeszcze pamiętać o alternatywnym sofcie ArcticFox (więcej o nim TUTAJ) - z nim na pokładzie Primo wchodzi na półkę modów z DNA200."
Na górach nie znam się, więc nic nie doradzę. Natomiast jeżeli chodzi o atomizery, to bardzo sobie chwalę klony Kayfuna v5, a jeszcze bardziej Tajfuna GT3.
By Daniell_l
Rozumiem, że to jest to [regulamin forum się kłania] bo nic nie ma o 2.0, chociaż wyczytałem że to jest wersja systemu ale wolę zapytać.
Czy gdybym przez jakiś 1 miesiąc ładował przez kabel usb to czy coś się strasznego stanie jak będę ostrożny (wyłączał odrazu po naładowaniu się prawie do końca bo z tego co wiem baterie li-on'owe nie lubią mieć ani 0% ani 100%).
I jeszcze bateryjki vtc5 będą dobre bo mają dobre opinie, czy polecasz inne baterie.

A tak ogólnie uważaj na słowa "poleca" nwm czy w tym kontekście ze ktoś poleca może ktoś się do cb przywalić ale lepiej omijać, mimo "wolności słowa".

Na forum używamy języka polskiego. Regulamin powtórnie pozdrawia.
H
Awatar użytkownika
By STRUNA
eVic to dobra firma budżetowa, a co do vtc5 to dobry wybór, choć są już vtc6 z ciut większą pojemnością.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
Ten który linkowałeś to mniejsza wersja na 1 akumulator. Jeżeli zasilanie ma opcję ładowania przez USB to śmiało możesz ładować w ten sposób. Po to ta opcja jest aby jej używać. vtc5 to bardzo dobry wybór, pod warunkiem że są to oryginały. Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji o akumulatorach i nie boisz się j. angielskiego to poszukaj na FB lub w Google Pana o nicku Mooch i jego testów. Tutaj masz mój wątek o akumulatorach http://www.e-papierosy-forum.pl/dla-szukaj-cych-odpowiedzi-jaki-akumulator-18650-wybra-t98024.html , niestety dawno już nie odnawiałem zawartych w nim informacji, ale chyba nie za wiele się zmieniło w tym temacie.
By Daniell_l
Wiesz może gdzie takiego evika dostać w Polsce najlepiej stacjonarnie bo to co linkowałem to był primo z Edym ale nie bylo napisane, że 2.0 i to o tej wersji systemu właśnie było tym mniejszym
Awatar użytkownika
By DorotaM
Joyetech eVic Primo TC MOD ( na dwa akumulatory- Mod eVic Primo 2.0) jest nadal dostępny w e-dymie.
Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

PTC mode - co to jest?

Mam moda z taką funkcją i nic w instrukcji na tema[…]

Ijust2 - Problemy techniczne

Witam dzisiaj przyszła mi paczuszka z Eleaf Ijust2[…]

Kupno nowej efajki - porada!

Witam serdecznie, Od niemal roku posiadam Eleafa […]