EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By LasDuzy
#1782046
Witam, czy obecnie gdy wapuje 5ml bez nikotyny, na 15W, wate zmieniam co 2dni, drut co tydzien.. jest sens przejmowania się substancjami szkodliwymi, czy więcej wciągnę przez powietrze na spacerze godzinnym? (Mieszkam w centrum małego miasta)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1782098
@LasDuzy

To pytanie retoryczne. Ja osobiście bym się nie przejmował.
Poza tym polecam lekturę bloga StaregoChemika (o ile nie znasz).
By LasDuzy
#1782125
Niby retoryczne, ja nie wiem ile tych związków złych jest w moim mieście, bo na pewno nie można tego porównywac do Wawy, czy Krakowa. Znam, czytałem nawet ostatnie badania z 2016, ale nadal nie moge określić, dlatego pytam :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1782129
@LasDuzy

Jeżeli chodzi o to jak używasz e-papierosa, to bardzo rozsądnie. Niska moc wapowania, brak nikotyny, regularne czyszczenie, nie masz się czym przejmować.
Rozumiem, że e-papierosa "musisz" używać. Bo jeżeli nie i robisz to dla rozrywki - lepiej przestać.
Dziwne pytanie, naprawdę :wink: .
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1782131
LasDuzy pisze:Witam, czy obecnie gdy wapuje 5ml bez nikotyny, na 15W, wate zmieniam co 2dni, drut co tydzien.. jest sens przejmowania się substancjami szkodliwymi, czy więcej wciągnę przez powietrze na spacerze godzinnym? (Mieszkam w centrum małego miasta)


Wciągniesz to, co na spacerze + to, co z parującej machiny. Niezależnie od proporcji a+b zawsze będzie większe od samego a albo samego b.
By LasDuzy
#1782141
Niby tak, ale juz nie raz rzucałem, nie widzi mi się to z nikotyna sie pozegnalem z pol roku temu, ale sam dymek, smak.. ;) Wiem, że niby a+b, ale jesli wciagne substancji tyle co na spacerku, to wole juz sobie puszczac chmurki *CZAJNICZEK*
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.