EPF
Regulamin forum: Sprzedawca w dziale "Sklepy Stacjonarne" może utworzyć 1 temat na 1 sklep i w tym wątku dodawać wszystkie nowości i zmiany.
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
Witamy serdecznie !

Już dziś otwarcie naszego nowego salonu sprzedaży w Zielonej Górze przy ulicy Sikorskiego 15 (około 500metrów od największej galerii FocusMall)

Na otwarcie -30% na aromaty ! a dla pierwszych 20 Klientów aromat GRATIS :)

By Wiertekvp
w tej chwili pozdrawiam pana Jacka i Łukasza z e-dymu w Zielonej bardzo sympatyczni panowie dużo pomagają w wyborze oczywiście sprawdzają ciągle czy ktoś ma dowód więc trzeba brać ze sobą bo inaczej nie sprzedadzą nic i nie będzie taryfy ulgowej jak wiadomo ustawa wchodzi znowu ze nie bd baz 50ml z czego każdy źle to znosi jak byłem dzisiaj w e dymie słyszałem ze dużo osób ma odejść i nie kupować już na e dymie więc przykro mi się zrobiło ale myślę żeby e dym jak najlepiej się rozwijał
Awatar użytkownika
By .kokakola
Wiertekvp pisze:w tej chwili pozdrawiam pana Jacka i Łukasza z e-dymu w Zielonej bardzo sympatyczni panowie dużo pomagają w wyborze oczywiście sprawdzają ciągle czy ktoś ma dowód więc trzeba brać ze sobą bo inaczej nie sprzedadzą nic i nie będzie taryfy ulgowej jak wiadomo ustawa wchodzi znowu ze nie bd baz 50ml z czego każdy źle to znosi jak byłem dzisiaj w e dymie słyszałem ze dużo osób ma odejść i nie kupować już na e dymie więc przykro mi się zrobiło ale myślę żeby e dym jak najlepiej się rozwijał

Tłumaczenie na polski:
W tej chwili pozdrawiam pana Jacka i Łukasza z e-dymu w Zielonej, bardzo sympatyczni panowie, dużo pomagają w wyborze, oczywiście sprawdzają ciągle czy ktoś ma dowód więc trzeba brać ze sobą, bo inaczej nic nie sprzedadzą i nie będzie taryfy ulgowej. Jak wiadomo ustawa wchodzi, nie będzie baz 50ml - każdy źle to znosi. Byłem dzisiaj w e dymie, słyszałem że dużo osób ma odejść i nie kupować już u nich więc przykro mi się zrobiło. Myślę, że e dym najlepiej się rozwijał.

Nie ma za co Dorcia :D
Awatar użytkownika
By miblah
@.kokakola - dzięki, bo mi się w oczach zakręciło *LOL*
Awatar użytkownika
By booombjack
WITAM WSZYSTKICH WAPERÓW
Zapraszam do sklepu E-DYM w ZIELONEJ GÓRZE pracuje tam od 1 Kwietnia mam na imię Jacek i jest to wymarzona praca.
Jeśli ktoś z Wapujących ma jakieś problemy to zapraszam do E-DYM ZIELONA GÓRA zawsze pomogę i mądrze doradzę ze wszystkich swoich sił nigdy nikogo nie zostawiam bez pomocy my Waperzy musimy trzymać się razem dlatego też cieszę się że mam zaszczyt pracować w E-DYMIE ZIELONA GÓRA spełniły się moje marzenia i do tego mogę pomóc innym.
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZOBACZENIA
JACEK
Awatar użytkownika
By booombjack
oj tam oj tam ,spieszyłem się i ogólnie jestem chyba za mało wyuczony od innych ale ciągle się uczę całe życie , więc może kiedyś napiszę poprawnie. POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIĘKI ZA UWAGĘ O INTERPUNKCJI
Awatar użytkownika
By .kokakola
booombjack pisze:WITAM WSZYSTKICH WAPERÓW
Zapraszam do sklepu E-DYM w ZIELONEJ GÓRZE pracuje tam od 1 Kwietnia mam na imię Jacek i jest to wymarzona praca.
Jeśli ktoś z Wapujących ma jakieś problemy to zapraszam do E-DYM ZIELONA GÓRA zawsze pomogę i mądrze doradzę ze wszystkich swoich sił nigdy nikogo nie zostawiam bez pomocy my Waperzy musimy trzymać się razem dlatego też cieszę się że mam zaszczyt pracować w E-DYMIE ZIELONA GÓRA spełniły się moje marzenia i do tego mogę pomóc innym.
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZOBACZENIA
JACEK

Tłumaczenie, możecie dziękować później:

Witam wszystkich waperów,
Mam na imię Jacek i zapraszam do sklepu E-dym w Zielonej Górze. Pracuję tam od 1 kwietnia i jest to moja (jeszcze zobaczysz...) wymarzona praca.
Jeśli ktoś z wapujących ma problem to zapraszam do sklepu. Zawsze pomogę i mądrze doradzę ze wszystkich swoich sił, nigdy nikogo nie zostawiam bez pomocy. My, waperzy musimy trzymać się razem dlatego też cieszę się że mam zaszczyt pracować w tym miejscu. Spełniły się moje marzenia i mokre sny, a do tego mogę pomóc innym.
Zapraszam serdecznie i do zobaczenia.
Jacek
Awatar użytkownika
By matatiti
Ja tylko przypominam, że znajdujemy się w dziale sklepu stacjonarnego, który ma służyć do kontaktu oraz wymiany uwag z okolicznymi klientami, więc osoby szukających tutaj taniej sensacji i rozrywki uprasza się o zaprzestanie dalszego spamu, a w szczególności obrażania innych użytkowników forum. Jednym słowem, zobaczę tu jeszcze raz taki burdel, to nie zawaham się wyciągnąć odpowiednich konsekwencji w postaci ostrzeżeń.
Tak po ludzku, człowiek dostaje tam pracę, jest pełen entuzjazmu, chce pomagać innym, dzieli się tym w stosownym do tego dziale, a komuś to przeszkadza.
Tyle z mojej strony. Idę po kosiarkę.
Oddajcie głos, to nic nie kosztuje :)

Akcja jest taka, żebyście wbili na stronkę http://[…]

Kolejny krok po AIO

Witajcie, Potrzebuje Waszego wsparcia na bazie Wa[…]

IJust2 - Opinie

Witam Nie ma jeszcze chyba tematu o tym zestawie a[…]

Poxilina a liquid

Witam złamał mi sie słupek w bazie od Smok Sticka[…]