EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By f33
#1781632
Witam. Od razu mówie ze szukałem odpowiedzi na moje pytania, ale ciezko sie przebic przez taka ilosc komentarzy... a odpowiedzi nie znalazlem.
1. Czy bedą dostepne grzalki do epapierosów typu, aio, smok stick v8 baby, itp?
2. Czy bedzie mozliwosc kupna liquidów 10 + ml?

Sprzedałem cuboida z tfv4 i teraz mam problem co nabyć, czy jakieś aio czy cos... czy cos z rba
Awatar użytkownika
By bofh
#1781636
1. Najprościej - w ofercie będzie na 99% to, co w tej chwili nie podlega panicznej wyprzedaży, czy też nie znajduje się w dziale "Nowa cena" ;)
2. Nie
By ecko2man
#1781637
Grzałki będą dalej dostepne, liqidy tylko 10 ml chyba że kupisz premixy 20 ml plus szot 10ml nikotynowy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1781640
f33 pisze:1. Czy bedą dostepne grzalki do epapierosów typu, aio, smok stick v8 baby, itp?



W sumie to nie wiadomo co po 20-stym zostanie ze sprzętu, które grzałki będą dostępne itd. więc teraz jest dobry okres na zrobienie zapasów. Ogólnie lepiej iść w kierunku kręcenia własnych grzałek. Ewentualnie proponuję walić z pytaniami bezpośrednio do sprzedawców/sklepów - oni najlepiej wiedzą co będzie dostępne.
By Krasnal45
#1781642
McGrinn pisze:Ewentualnie proponuję walić z pytaniami bezpośrednio do sprzedawców/sklepów - oni najlepiej wiedzą co będzie dostępne.

Jesteś tego pewien? Bo ja wątpię :mrgreen:
By f33
#1781643
To chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie jakis smok vape pen lub aio, jak liqudy max po 10ml
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1781646
Krasnal45 pisze:
McGrinn pisze:Ewentualnie proponuję walić z pytaniami bezpośrednio do sprzedawców/sklepów - oni najlepiej wiedzą co będzie dostępne.

Jesteś tego pewien? Bo ja wątpię :mrgreen:


Bo ja wiem... Chyba powinni coś wiedzieć. Niestety możesz mieć rację :mrgreen: .

Tutaj jeszcze wykaz zgłoszonych wyrobów e-papierosowych, może w czymś pomoże:
https://www.chemikalia.gov.pl/wykaz_epa ... owych.html
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 15:46 przez McGrinn, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1781647
@f33
A samemu nie da się robić?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 15:48 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bofh
#1781648
O, wykaz z datą 12.05, poprzednia była z połowy kwietnia :roll @McGrinn *THX* Dam to w temat, przyda się wydzielony 8)
By f33
#1781660
Krasnal45 pisze:@f33
A samemu nie da się robić?


Samemu cos mi to nie wychodzi, próbowałem kiedyś na tfv4, masakra była :D
Wolę kupic i miec z glowy na jakis czas
By f33
#1781675
Haha. Chłopaki, a jakakiego małego elektryka byscie polecili? Miałem tfv4 z cuboidem, no i powiem ze mam dosc kupowania olejku w takich ilosciach :D, chcialbym teraz cos bardziej ekonomicznego.
Co myslicie o stick v8?
Awatar użytkownika
By miblah
#1781677
Sprzedałeś tfv4 i chcesz ekonomicznie wapować na tfv8 "CLOUD BEAST"... No to żeś ekonomicznie wybrał... :lol:

Aaaa... Od razu dodam, że nie szukałeś tych informacji chyba wcale...
Awatar użytkownika
By pathhell
#1781722
Dzwoniłem dziś do jednego z moich ulubionych sklepów i się dowiedziałem że "o jakiekolwiek dostawy proszę pytać co najmniej miesiąc po 20,sami nie wiemy co nawet celnicy będą przepuszać. Nawet jeśli mówimy o hurtowniach".
Wiec trzeba czekać.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.