EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Pszona
#1780910
Witam 2 dni temu zakupiłem właśnie taką efajke jak w tytule. Jes to moja pierwsza fajka i się nie znam.Bateria samsung 25R Mam grzałke 0.3 ohma 30-80W ustawiam na 30 albo 35W na bypass podkeca mi do 54 troche gryzie w gardlo. Jedynie czego nie wiem to temperatury nie potrafie ogarnac o co z nimi chodzi jest ich za dużo jeśli ktoś mógłby mi to wytłumaczyć nigdzie nie mogłem tego znaleźć.
By Hortstik
#1780911
Lepiej [...] gdzie sie da bo zaraz Cie tu mod zje :D czyt. Strażnik dziadoforum

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780913
Na początek ustaw sobie Power, nie bypass i daj np. 22W.
Grzałki 0,3 oraz 0,5 ohm z kompletu nie nadają się do pracy w trybie kontroli temperatury.

Czytaj: istick-pico-75w-tc-kit-t105777.html

I zapoznaj się bliżej z Regulaminem.
III.2


Hortstik pisze:Lepiej [...] gdzie sie da bo zaraz Cie tu mod zje :D czyt. Strażnik dziadoforum

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka



A to miało być również śmieszne czy tylko urocze?
Tobie również się przyda:
II.3 :idea:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2017, 14:36 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
By Hortstik
#1780916
Takie zwyczajne nasze, Polskie. :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1780928
@Hortstik
Z takim podejściem, to ja Ci nie wróżę długiej kariery na trawniku...
By Pszona
#1780943
Ok czyli temperatur nie bede ruszac. Jak ustawie 22W to nie ma dymu praktycznie przy tym liquidzie co mam na wczesniejszym był. Czyli nie palic na bypass? Czy drapanie w gardle to normalne przy efajkach?
Ostatnio zmieniony 12 maja 2017, 17:28 przez Pszona, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780945
Jedź pomalutku w górę zaczynając od tych 22W, aż zdecydujesz, że już "jest jak dla mnie". :mrgreen:

I serio poczytaj wątek który Ci podlinkowałam, to kopalnia wiedzy.
Temat zaproponowany przez Pol-a też warto poznać. :D
By Pszona
#1780975
Jasne po pracy poczytam bo za krótka przerwa. To mam zaczac dzisiaj 22 jutro 23 w ten sposob?
Awatar użytkownika
By bofh
#1780977
Możesz zmieniać wartość mocy i co zaciągnięcie, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1780989
Może kolega @Pszona pali 12-stki? ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

Swoją drogą na forum (tym i zresztą na każdym innym również) przed napisaniem czegokolwiek wartałoby zapoznać się z jakimiś podstawami co by sobie od razu negatywa nie wystawiać. Kolega nie tyle że nie ma pojęcia o samym urządzeniu co chyba samo ePalenie jest dla niego zagadką /(^o^)\

Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
By bofh
#1780992
@Uomatko Ja przed napisaniem tutaj pierwszego posta czytałem intensywnie forum przez miesiąc cały, żeby chociaż wiedzieć jak zadać pytanie, ale ja to dziwny jestem :lol: Swoją drogą nie jest dziwnym zadając pytanie na forum motocyklistów o motor uzyskać odpowiedź, że motor to masz synku w pralce i kosiarce *LOL*
Koniec offtopa *BOR*
Awatar użytkownika
By matatiti
#1781001
Hortstik pisze:Lepiej [...] gdzie sie da bo zaraz Cie tu mod zje :D czyt. Strażnik dziadoforum

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Ktoś tu chyba lekko pojechał po bandzie... nawet jeśli był to tylko niewinny żart, czego ja tak nie odebrałem, a zawsze wydawało mi się, że się na nich znam. Tu pewne granice zostały przekroczone i nie godzę się na tego typu obrażanie społeczności forum oraz osoby moderatora.
Oczekuję wyjaśnień i przeprosin, zanim administracja zadecyduje o rozmiarze i charakterze kary.
By Pszona
#1781177
Witajcie to znowu ja mam kolejny problem podczas palenia liquid dostaje sie do grzałki ustnika a na końcu do moich ust. Czytałem o tym rozebralem wysuszylem chusteczka dokladnie tam gdzie jest ta siateczka metalowa (to chyba grzalka xd)ustnik wlalem liquid dwa machy odkrecam znowu liquid w ustniku w grzalce no wszedzie gdzie sie da. Nie zatykam wlotow powietrza machy biore po woli bo tak pisali w innych tematach co robic?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1781188
matatiti pisze:
Hortstik pisze:Lepiej [...] gdzie sie da bo zaraz Cie tu mod zje :D czyt. Strażnik dziadoforum

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Ktoś tu chyba lekko pojechał po bandzie... nawet jeśli był to tylko niewinny żart, czego ja tak nie odebrałem, a zawsze wydawało mi się, że się na nich znam. Tu pewne granice zostały przekroczone i nie godzę się na tego typu obrażanie społeczności forum oraz osoby moderatora.
Oczekuję wyjaśnień i przeprosin, zanim administracja zadecyduje o rozmiarze i charakterze kary.


Odpowiedzi się chyba nie doczekam, pomimo aktywności kolegi w innym wątku, gdzie również wykazał się swoją kulturą.
Są granice, które przekroczono i nie pomagały upomnienia. Cierpliwość administracji została wyczerpana. Kolega @Hortstik uda się teraz na dwutygodniowy odpoczynek od forum i mam nadzieję, że przemyśli sobie swoją postawę. Jest to najłagodniejszy wymiar kary.
Reg.II.2,3,4
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1781198
matatiti pisze:...Cierpliwość administracji została wyczerpana. Kolega @Hortstik uda się teraz na dwutygodniowy odpoczynek od forum i mam nadzieję, że przemyśli sobie swoją postawę. Jest to najłagodniejszy wymiar kary.
Reg.II.2,3,4


Doskonała decyzja, brawo *GOOD*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By The Smoker
#1781204
W moim przypadku powodem zalewania była nie równo ułożona uszczelka na grzałce. Po poprawieniu problem zniknął momentalnie.
By Pszona
#1781226
Wymieniłem ostatnio kolor uszczelek jedna musiała być nieszczelna po wymianie problem zniknął. Dziękuję wszystkim za szybkie i bardzo pomocne odpowiedzi myślę że temat do zamknięcia.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.