EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Andrzej Dajzander
Witam ,jaki box do aspire cleito do 150 zł ?
Nie interesują mnie rozwiązania na akusy.
Kupować będę na stronie e-dym.pl
Zastanawiam się nad : Elaf IPower 5000mAh i Vaptio P1 (oczywiście mówię o boxie z zestawu vaptio)
I czy jak już tworzę post to czy 50 zł to rozsądna cena za ten atomizer (aspire cleito) ?
Awatar użytkownika
By bulit73
Andrzej Dajzander pisze:Zastanawiam się nad : Elaf IPower 5000mAh i Vaptio P1 (oczywiście mówię o boxie z zestawu vaptio)

Rzuć monetą :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
Andrzej Dajzander pisze:Rozumiem że sugerujesz ze są podobne w praktyce :) ?

Sugeruję, iż rejestrując się na forum, najpierw przez grzeczność można się ze wszystkimi przywitać
witam-wszystkich-razem-i-ka-dego-z-osobna-t1517.html :wink:
By Andrzej Dajzander
Przepraszam ale myślałem że na tego typu forach jak każdy by się witał to byłby młyn .
No więc ,witam ponownie wszystkich tu zebranych :)
Awatar użytkownika
By bulit73
Andrzej Dajzander pisze:Przepraszam ale myślałem że na tego typu forach jak każdy by się witał to byłby młyn .
No więc ,witam ponownie wszystkich tu zebranych :)

Już lepiej, niemniej czemu nie w temacie , który podlinkowałem?

Andrzej Dajzander pisze:Zastanawiam się nad : Elaf IPower 5000mAh i Vaptio P1
'

Nie używam modów z wbudowanym aku, ale patrząc na pojemność baterii Eleaf 5000mAh i Vapito 2100 mAh, chyba raczej ten pierwszy.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Elaf IPower - ustawiasz W jak chcesz, odpowiednio do grzałki i do swoich odczuć smakowo- cieplnych.
Vaptio P1- 5 stopni sztywnych ustawień W: 10, 20, 30, 40, 50W. Nic pomiędzy, a to już jak dla mnie duży niefart.
Oddajcie głos, to nic nie kosztuje :)

Akcja jest taka, żebyście wbili na stronkę http://[…]

Kolejny krok po AIO

Witajcie, Potrzebuje Waszego wsparcia na bazie Wa[…]

IJust2 - Opinie

Witam Nie ma jeszcze chyba tematu o tym zestawie a[…]

Poxilina a liquid

Witam złamał mi sie słupek w bazie od Smok Sticka[…]