EPF
By mckoval
#1756804
Wczoraj zauważyłem na stronie aspire premierę Nautilusa 2.
Wygląda ciekawie, ale chyba nie powtórzy sukcesu poprzednika..
Nie linkuję, bo nie wiem czy wolno..
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1756811
Faktycznie, wygląda interesująco. Dwie grzałki 0,7 i 1,8 ohm coil. ( jak napisał producent )
Awatar użytkownika
By bofh
#1756815
Po użyciu wujka ośmielam się stwierdzić, że jak dla mnie wygląda to jak kupa jeża w ciemną, listopadową deszczową noc ;) Nie wiem, co brał "tfurca", ale musiało go nieźle sponiewierać :lol:

Jeszcze obejrzałem sposób napełniania. Dopełnia mojego wstępnego wrażenia w sposób perfekcyjny :twisted:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1756819
A mnie się tam podoba. Najśmieszniejszy to jest ten napis na opakowaniu że produkt zawiera nikotynę. Ja rozumiem że na liquidzie są takie napisy ale na parowniku ze stali i aluminium? No chyba że sprzedają już zalanego płynem z nikotyną. :zakrecony
EDIT: Ponieważ wedle tej głupiej ustawy, wrzucono nas waperów do jednego worka z osobami palącymi analogi, mam nadzieję że na parownikach oprócz tych absurdalnych napisów nie zaczną dawać takich samych fotek jakie są teraz na analogach. Bo to już byłoby straszne przegięcie pały.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2017, 18:25 przez Gabriel, łącznie zmieniany 2 razy.
By Krasnal45
#1756821
W warzywniaku na skrzynce z pomidorami powinien być taki napis. Przynajmniej było by to zgodne z prawdą...
Awatar użytkownika
By bofh
#1756822
Nie mówiąc o bakłażanach :lol:
*OFFTOPIC*
Awatar użytkownika
By domekrap
#1756823
Obrazek

Bo to wygląda jak paczka analogów więc z rozpędu dodali napis o zawartości nikotyny. Nigdzie jednak nie mogę zobaczyć ile tej nikotyny zawiera, a to jest chyba oblig na opakowaniu *LOL* *LOL* *LOL*
By Krasnal45
#1756826
Oblig był na starych opakowaniach analogów. Na tych nowych, z obrazkami, info o zawartości nikotyny i reszty syfu, już umieszczać nie wolno. To też bardzo wymowne posunięcie...
Awatar użytkownika
By bofh
#1757043
Na pudełku to już mi się całkiem z prezerwatywą kojarzy (i to nikotynową) :shock: :monkey: :lol:
By zubek59
#1769864
Właśnie wapuję na nowym Nautilusie 2. Rewelacyjny sprzęt, można wapować 2 metodami, regulacja powietrza znakomita. To jest to czego szukałem od lat:) !
By pio.kus
#1780947
Właśnie zobaczyłem go na znanej wysepce w cenie 112PLN.
Czy ktoś coś napisze więcej na temat tego parownika
Grzałki pasują od jedynki, do tego dodana grzałka 0.7 Ohm - jak się sprawuje?
Mi Nautilus Mini naprawdę pasuje do dopaszczowego chmurzenia na gotowe grzałki, a do kajtka v5 dopiero będę robił liquidy 6mg/ml, bo na 12mg/ml to przedawkować idzie;)
Jak dla mnie sam wygląd mocno kontrowersyjny, ale może się podobać;)
By mart72
#1781157
Przykleja swoje pytanie z innego wątku i z góry dziękuję za podpowiedzi:

Od wczoraj zmagam się z nowo zakupionym Nautilusem 2. Najczęściej od razu po napełnieniu (nie nalewam liquidu do pełna) następuje wyciek przez otwory do regulacji przepływu powietrza. Leje się na grubo. Później już tylko sączy sporadycznie, ale jednak. Kałuża płynu pod clearkiem na modzie po odkręceniu. Wszystko podokręcane, grzałka zestawowa 0,7, wapuję na mniej więcej 13 W. Liquid od Kinga mocny buch (może za rzadki?). Nowy produkt, ale może ktoś już miał z czymś takim do czynienia?
By mart72
#1781321
Chyba rozszyfrowałem problem. Jeśli przekroczy się pewien poziom liquidu podczas nalewania i dokręca potem obudowę, rurka ustnika, która nachodzi na grzałkę, wypiera płyn do góry i trochę liquidu dostaje się bezpośrednio do tulejki grzałki. Skutkuje to bulgotaniem i sporym wyciekiem przez otwory regulacji przepływu powietrza. Bezpieczny poziom to chyba tak poniżej pionowych żłobień u góry grzałki. Większy problem, mam nadzieję, opanowany. Nadal jednak niewielka ilość liquidu pojawia się od czasu do czasu w tych otworach i na łączeniu podstawy z obudową. Już dawno nie miałem takich problemów z parownikami, a przerobiłem trochę modeli, więc trochę mnie to irytuje.
By gzehuu
#1787136
Witam, mam ten sam problem, wyciek z otworów powietrza. Próbowałem kilka grzałek i to samo, a liquidu nie nalewam za dużo. Atomizer kosztował mnie więcej niż cena w sklepie, mianowicie po zalaniu wieczorem przez noc wszystko wypłynęło i zalało moda vaperesso atitiude i szlag trafił elektronikę. Od 2 lat używam nautilusa mini i nawet raz się nie zdarzyło by coś pociekło. Czyżby wypuścili bubel, poczytałem w necie wiele jest przypadków tego rodzaju wycieku. Jakieś sugestie?
pozdrawiam
By mart72
#1787523
Jestem ciekaw, czy uporałeś się już z problemem. Ja zmieniłem grzałkę, ale nadal pojawiają się wycieki. Może jednak liquid za rzadki.
By gzehuu
#1787727
Byłem na wysepce i rozmawiałem ze sprzedawcą, zaproponował reklamację. Obecnie wróciłem do nautka mini.
By gzehuu
#1789274
Wymieniłem na inny egzemplarz, po zalaniu nic nie leci, zobaczymy jak będzie dalej.
By mart72
#1789277
A liquid, którego używasz, jest rzadki czy gęsty? U mnie ustały przecieki po próbnej zmianie liquidu, ewentualnie dodaniu niewielkiej ilości gliceryny do tego, którego używam od dawna.
By gzehuu
#1789284
dosyć rzadki mam ,nawet dokładnie nie wiem jakie proporcje, blue line usa mix od długiego czasu ale na nautilusie mini i tych samych dosłownie grzałkach nie leciało, więc tutaj jest problem parownika a dokładniej brak podciśnienia i leci przez airhole. Nautilus mini jak sie zassał to kombinerkami odkręcałem takie podciśnienie było, a mogli zrobić go nalewanego od dołu i nie było by problemu
By mart72
#1789287
Też nie miałem wcześniej takich problemów z innymi parownikami i Mocnym Buchem od Kinga. Więc pewnie to wada konstrukcyjna.
By Tenmen
#1794348
Jakoś mnie ten parownik nie przekonuje ..cena jego również, może po prostu tak jest z nowościami....mam nadzieję że będzie lepszy od Nautilusa X który wg. mnie był porażką...
By chris_bass
#1799998
:bry używam nautilusa 2 od 3 tygodni i moj MINI poszedł do szuflady. porównując do MINI - lepszy przepływ powietrza, lepsze oddawanie smaku i mniejszy problem z napełnianiem. no chyba ze zakrece go na "grubszy" sprzet (jak np. istick TC) to czesem odkrecam parownik caly zamiast tylko tulei górnej. *SMOKEKING*
By uhr
#1819384
Mam problem z tym parownikiem. Raz, że się leje, dwa czasem tak zasysa grzałkę, że nie da się go normalnie odkręcić i tylko WD40 :lol: działa.
By narvalnort
#1828254
problem nie znika, używanie tego twora, to ciągłe moczenie sobie palców, o ile jedynkę używa moja kobieta, o tyle dwójki już jej nie dałem, po kilku miesiącach przecieków uznałem, że nie ma na to sposobu.
By pio.kus
#1828464
A do jakiej wysokości szkiełka zalewacie nautka 2? Gdzie jest te 2ml?
Ja swojego kupiłem dwa tygodnie temu, po roku używania jedynki i nic mi nie wycieka.
Zawsze zostawiam ze trzy milimetry do końca szkiełka przy nalewaniu, skręcam wcale nie "na chama" i jest sucho.
A w porównaniu do jedynki na plus:
- nalewanie od góry, bardzo prosto i szybko,
- metalowa obudowa chroni szkiełko, w jedynce zdarzyło mi się że po upadku z modem szkło pękło,
- wysokość parownika
- większy przeciąg, dla mnie na plus
- chyba jeszcze lepszy smak, chociaż jest podobnie do jedynki czyli b.dobrze ;)
By narvalnort
#1829422
do pełna, czasem nalewam w czasie jazdy, smak ok, ale póki grzałka jest ok, jakieś 3 tyg.
By Djdunhill
#1879898
Odświeze temat jestem początkującym waperem przesiadam sie z analogów mam moda smoka osub 80 z oryginalnym tankiem strqsznie przecieka i przy takich grzałkach daje niezłego kopa szukałem czegoś co odda smak i zastąpi analoga i trafiłem na to cudeńko nautilus 2 pasuje do moda i przy grzałkach 1.8 ohma jest rewelacyjny dla początkujących dobrze oddaje smak i przy liquidach 6mg nie dusi i nie gryzie polecam każdemu początkującemu waperowi który przesiada sie z anapogów beast od smoka strasznie ciekł nawet na nowych grzałkach i po wymianie uszczelek tu problemu jak narazie e niezauważyłem a 1.8ohma i 14w mocy robi swoje pozdrawiam
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.