EPF
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1780872
To już ostatni weekend przed 20 maja. Zdecydowaliśmy zrobić dogrywkę ostateczną nawet do - 80% (aromaty, bazy 0mg etc. innymi słowy zgodnie z ustawą :))
Info dotyczy, piątku, soboty i niedzieli. #OstatniDzwonek
Awatar użytkownika
By Isia
#1780879
Ten"#OstatniDzwonek" to będzie osobna zakładka, czy szukaj sobie kliencie może zajdziesz .
Nie wiem czy coś kupię, ale lubię jasne sytuację .
By Syrus
#1780880
Isia, myślę, że z powodzeniem możesz się domyślić. Ale K5 są po 50zł, czego chcieć więcej :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1780929
No rzeczywiście... Nowa cena (up!) zmieniono na Ostatni Dzwonek, a tak poza tym nic się nie zmieniło :lol:
By Mariusz_B
#1780986
Dziwna polityka trochę , miałem zaznaczone powiadomienia o dostępności na maila. Dostałem wiadomość że towar jest dostępny a klikając w linka strona mnie informuje że towaru brak. O co tu chodzi?
Awatar użytkownika
By Isia
#1780990
Też dostałam 3 takie mejle prowadzące do ni kont :twisted: :twisted: :twisted: i sądzę że nie doczekamy się wyjaśnień,taka to ostatnio dziwna polityka firmy :mrgreen: kiedyś było inaczej lecz to już nie wróci,ech szkoda............. słów.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1781134
wchodzę na dyma a tam juz wszystko wykupione... :!:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1781486
Ja bardzo rzadko kupuję w tym sklepie ( może raz na rok ) ale wczoraj z ciekawości obserwowałem co się dzieje na ich stronie. Od godziny 10:00 zaczęli wystawiać różności w dziale Ostatni Dzwonek. Z każdą minutą dochodziły produkty po obniżonych cenach. Po 20 minutach z 2-óch stron było już 9 stron produktów. Gdzieś około 11:00 było już po zawodach, piszę zawodach ponieważ odniosłem wrażenie że była to bitwa internetowych handlarzy. Nie żebym bronił sklepu ale w tym przypadku to wina według mnie leży po stronie tych HANDLARZY którzy jak już nie było czego kupić to wykupili nawet stare kartomizery XL które były po 1 zł. i sprzedane zostały jako ostatnie. Mogłem spokojnie kupić parę produktów ale z uwagi że nic konkretnie już nie potrzebuję a nic takiego super hiper dla mnie nie było, to tylko obserwowałem.A może to był mój błąd, bo przecież mogłem wykupywać jak leci aby mieć jak inni handlarze na później na sprzedaż. Handlarze, handlarze i jeszcze raz handlarze, jakby mogli to wykupili by jeszcze watę z podpasek gdyby była wystawiona za 10 gr. Szkoda mi tylko zwykłych kupujących, którzy mogli by coś jeszcze sobie kupić, dla własnego użytku. Tak więc jak wcześniej napisałem, nie bronię sklepu ale co niektórzy ludzie powinni się opamiętać. Pozdrawiam wszystkich tych którzy chcieli coś dla siebie kupić ale zakup pokrzyżował mu jakiś nadgorliwy handlarz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1781493
@Gabriel
Szanuję i podziwiam idealistów. Może kiedyś, w jakimś stopniu nim byłem, ale im więcej siwych włosów na skroniach, tym mniej wiary w homo sapiens.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1781620
Ja wszedłem parę minut po 12, to 2strony zostały, a znaczna większość już niedostępna. Parcia nie miałem, ale lilka parowników zakupiłbym, gdyby jeszcze były :mrgreen: e-dym stanął na wysokości zadania i teraz faktycznie była wyprzedaż i promocje.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.