EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1780829
Jarosław Pinkas stworzy inspekcje bezpieczeństwa żywności. Znając więc zapędy "pana" Pinkasa wyrokuję, że:
- Zgłoszenie produktu musi nastąpić 6 miesięcy przed jego wprowadzeniem do obrotu, dotyczy również już wyprodukowanych produktów w tym chleba, jajek i mleka.
- Warzywa i owoce mogą być sprzedawane wyłącznie w formie bezpiecznej tj. gdy ich waga nie przekracza 10g.
- Produkty mięsne muszą zostać opatrzone drzewem genealogicznym zwierzęcia do 17 pokolenia wstecz.
Przepisy nie dotyczą chipsów, żywności modyfikowanej genetycznie oraz konserw wojskowych.

Utworzenie jednej inspekcji, która będzie kontrolowała żywność "od pola do stołu", ma zwiększyć ochronę konsumenta poprzez uszczelnienie systemu nadzoru, zwiększenie jego przejrzystości i wyeliminowanie sporów, zmniejszenie kosztów urzędowej kontroli żywności i przyspieszenie reakcji na występujące kryzysy na rynku żywności.


Więcej w:
http://www.parlamentarny.pl/ludzie/jaro ... 22144.html
UWAGA! W artykule drastyczna fotografia, osoby o słabych nerwach proszone o czytanie z zamkniętymi oczami...
Awatar użytkownika
By bofh
#1780833
Sądzę, że ze względu na wysokie ryzyko uzależnienia się od żywności oraz jej powszechną dostępność dla dzieci zostanie jeszcze wprowadzony zakaz jej sprzedaży małoletnim jak i bezwzględny zakaz sprzedaży internetowej :roll: Idę coś zjeść póki mogę to zrobić bezkarnie...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780837
A mleko będzie dostępne w pojemnikach nie większych niż 2ml. I niech Unia sobie to teraz ogarnie. *COOL*
Awatar użytkownika
By refurbished
#1780838
Jeszcze zakaz spożywania w przestrzeni publicznej, w środkach komunikacji i na przystankach, w zakładach pracy tylko w wyznaczonych miejscach z zapewnioną wentylacją, w restauracjach i kawiarniach tylko w pomieszczeniach wydzielonych i odizolowanych od sal dla niekonsumujących.
Awatar użytkownika
By marki51
#1780839
Oczywiście dozwolone jedzenie, w miejscach, gdzie załatwiamy potrzeby fizjologiczne :piwo
Awatar użytkownika
By PucH2
#1780840
Czasy historyczne. Bardowie będą przez pokolenia to wychwalać. Brak oponki to nasz. Z bębzonem na nielegalu.
By Krasnal45
#1780852
bofh pisze:Sądzę, że ze względu na wysokie ryzyko uzależnienia się od żywności oraz jej powszechną dostępność dla dzieci zostanie jeszcze wprowadzony zakaz jej sprzedaży małoletnim jak i bezwzględny zakaz sprzedaży internetowej :roll: Idę coś zjeść póki mogę to zrobić bezkarnie...

Obawiam się, że może być odwrotnie.
Ze względu na wysokie ryzyko skażenia i brak zapewnienia odpowiedniej higieny, bezwzględny zakaz sprzedaży żywności w puntach stacjonarnych. Dozwolona wyłącznie sprzedaż internetowa w hermetycznych opakowaniach. *BOR*
Awatar użytkownika
By pol
#1780909
LogerM pisze:.....
Utworzenie jednej inspekcji, która będzie kontrolowała żywność "od pola do stołu", ma zwiększyć ochronę konsumenta poprzez uszczelnienie systemu nadzoru, zwiększenie jego przejrzystości i wyeliminowanie sporów, zmniejszenie kosztów urzędowej kontroli żywności i przyspieszenie reakcji na występujące kryzysy na rynku żywności.

...

A niech się pan Jarosław odpinkoli ode mnie.
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1781207
a słyszeliście że wszystkie osoby które umarły miały chociaż raz styczność z jedzeniem?! PRZYPADEK?! nie sądzę...
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1781718
Świńska aryjskość......, world się ebie... *BLUSH*
Awatar użytkownika
By HiLIQ Polska
#1786499
Witam,

Tak dla rozluźnienia sytuacji :wink:

Nie tylko nam bardzo nie podobają się wybory "pana" Radziwiła.

Przepraszam za wulgaryzmy w materiale ale niestety nie ja przygotowywałem ten krótki filmik.

Miłego Oglądania. :beer:

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.