EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ankartus
#1780766
Witam
Jestem nowy jesli chodzi o e-papierosy i o forum. Mam pewien problem z przyciskiem od Ijusta S , nie dawno mi upadł i przycisk niestety odniósł uszkodzenie i sie lekko zapadl nie wiem jak moge go naprawic. Działać dziala bez zarzutu ale nie pasuue mi to ze przycisk ciagle sie porusza.Chcialbym sie dowiedziec czy mozna rozkrecic obudowe bateri i naprawic to podobnie jak i w Ijust 2. Dziekuje z góry za wszelkie rady i pomoc
Awatar użytkownika
By bofh
#1780769
BTW przycisk ajdżasta w tym temacie występuje nie raz. W niezbyt chwalebnej roli :palm2 Ile kosztuje tak szybko się psuje **BOR*

Amen
By Ankartus
#1780770
Regulamin czytałem lecz nie zauwazylem nizej że , jest juz zgloszone problemy podobne do moich jesli jest mozliwosc prosil bym o przeniesienie tego posta ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1780772
Tu masz jeszcze lepszy wątek do przeczytania: ijust2-problemy-techniczne-t97893.html
jest o jego młodszym bracie w którym problem z przyciskiem był opisany w wielu postach.
Ten typ ( te typki) tak ma (ją). Co prawda w S opisujesz go chyba jako pierwszy, (bo i chyba pierwszy nim rzucałeś :wink: )
ale jak przeczytasz ten podlinkowany powyżej temat
to sam się przekonasz, że gdy już on wystąpi, to sprzęt nadaje się tylko do reklamacji lub kosza.
By Ankartus
#1780773
Dobra dzięki poszukam a jak nic to nie da to po prostu zrobie tak jak radzisz ;) Niestety nie wylądował na ścianie ani nie był rzucony po prostu nie fortunnie upadł ;) jeszcze raz dzięki :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.