EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By sikor370
#1780194
Pjerwyj to Ty siem ogarnij :)
By Math13
#1780203
Nie tak dawno, podobnie chaotyczny wątek został zamknięty za taką pisownie i niepoprawną polszczyznę.
Tutaj więc chyba nie będzie inaczej.
Więc nawet nie próbuję odpowiadać na problem @Lisełłł . 8)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1780209
Math13 pisze:Nie tak dawno, podobnie chaotyczny wątek został zamknięty za taką pisownie i niepoprawną polszczyznę.
Tutaj więc chyba nie będzie inaczej.
Więc nawet nie próbuję odpowiadać na problem @Lisełłł . 8)


Liczę na to, że wątkotwórca się ogarnie i zacznie normalnie pisać. Każdemu należy się szansa na poprawę ;)
By Lisełłł
#1780237
Jeszcze raz , podłączam jjoy rdta box 200Watt i wyskakuje mi komunikat ze nie wykryto USB, nastepnie sie pomeczylem i cos zadziałało wrzuciłem w program do jjoy rdta box softa dalem uprage instalowalo i przy polowie wyskoczył komunikat ze jest zainstalowany soft w 40% i wiecej nie pojdzie ( tzn jakis blad wyskoczył ) , o co chodzi?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1780244
Zmień kabel usb na inny i ściągnij raz jeszcze soft, ale najpierw upewnij się że jest on dla twojego sprzętu, może pomyliłeś i próbujesz wgrać soft od innego moda.
By UrMa
#1780292
Lisełłł pisze:Pytanie jeszcze bo jak podłączam do kompa jjoy rdta box 200 przez USB to wyskakuje jakis blad ze nie chce sie polaczyc i jeszcze problem jest w tym ze unknowe device

Podłącz do innego portu USB?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
By Hortstik
#1780434
Masz pewno walniete złącze USB w Boxie. Nie trzyma dokładnie i rozłącza. Druga sprawa sprawdz dokładnie kabel. Trzecia sprawa sprawdź sterowniki USB czy nie ma żadnych błędów w menadżerze urządzeń. Czwarta sprawa sprawdź czy aby na pewno masz dobre oprogramowanie. Tutaj prawie nie ma czego spieprzyc :D Rusz baniakiem i do roboty!

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.