EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By matatiti
#1777856
Dziś właśnie mija siódma rocznica od kiedy Stary Chemik dokonał swojego pierwszego wpisu na blogu, który do dziś jest dla nas bezcennym źródłem wiedzy i wsparcia.
https://starychemik.wordpress.com/2017/04/30/7-lat/
Ja ze swojej strony pragnę serdecznie podziękować Staremu Chemikowi za wszystko co przez te lata robił dla naszej społeczności i życzę kolejnych wspaniałych jubileuszy.
Awatar użytkownika
By miblah
#1777857
Przyłączam się. StaryChemiku - wielkie dzięki za Twoją robotę. Nie przestawaj! *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By pathhell
#1777862
Choć mnie nie ma mnie tu tak długo, to ostatnio śledzę na bieżąco pracę na blogu... Dziękuje za całą tą pracę którą Pan St.Ch włożył by rozsrzerzyć moje horyzonty wiedzy o wszystkim związanym z EIN. Życzę dalszej wytrwałości!
Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie Dziękuję!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1777903
Już swoje podziękowania, złożyłem zgłaszając jego osobę do "Advocate of the Year" :D

Ale jeszcze raz nie zaszkodzi, bo na to zasłużył. Wielkie dzięki :hat_low:
Awatar użytkownika
By jackas50
#1778186
Ja właśnie dzięki natrafieniu w necie na bloga Starego Chemika przymierzyłem się do rzucenia analogów,potem trafiłem na Nasze Forum.
Dziękujemy! :drinkb
Awatar użytkownika
By gemino
#1778187
@StaryChemik-u dziękuję za dotychczasową działalność i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze doczekamy się normalnych czasów dla waperów, czego życzę Tobie i wszystkim :hat_low: :hat_low: :hat_low:
Pozdrawiam
Piotr :drinkb :drinkb :drinkb

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.