EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By antoszek11
#1779550
Witam, nie pamiętam dokładnie rodzaju atomizera, nie chodzi mi o rdta tylko, o atomizer taki jak np. melo 3 czy ten co ma ijust.
Ewentualnie jakieś nazwy bym prosił, ponieważ poszukuje a jak wchodzę w neta to od razu szuka mi rda.
By Tutejszy
#1779558
Ale o co chodzi?
Pewnie RTA.
By antoszek11
#1779569
No o atomizer, czy tam tanka jak masz w melo 3, że kupujesz grzałkę, wkręcasz kroplisz i zalewasz, tych rda obecnie mam dość.
By antoszek11
#1779570
Inaczej może o atomizer bez możliwości kręcenia grzałek, i kilka nazw takowych.
By antoszek11
#1779582
Ale dzięki za linka, nie oglądałem wcześniej wszytkich działów, raczej przeglądam działy licytacji i kup teraz :D
By Krasnal45
#1779586
@antoszek11
Czy Ty wiesz co to jest RDA? RBA? RDTA?
Może jednak zacznij czytać coś wiecej niz tylko bazarek :palm2
By antoszek11
#1779588
Właśnie zapomniałem, wiesz ja nie korzystam na co dzień z tych skrótów, bo są mi one nie potrzebne, zresztą moi znajomy raczej wolą śmierdziochy palić, na początku się interesowałem, czyli rok temu to jeszcze ogarniałem.
By antoszek11
#1779589
Zdania kozak z mojej strony, jak zwykle zmieszane, nie wiadomo o co chodzi :p
By antoszek11
#1779597
A to widziałem, liczyłem tylko o nazewnictwo tego typu atomizera, oraz kilka przykładów (tak zwanego gotowca).
By antoszek11
#1779608
Ale miłe zaskoczenie dla mnie, że dalej ta [ciach] która chciała mnie ojebać na kilka kont wciąż mnie chce udupić.
By Krasnal45
#1779609
Za to pisanie posta pod postem, też za chwilę wyhaczysz jakiś order od moderatora...
By antoszek11
#1779610
Dowiedziałem się ogólnie tego co chciałem, temat i tak do zamknięcia, tera się zastanawiam po co ja wydłużam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1779611
antoszek11 pisze:Dowiedziałem się ogólnie tego co chciałem, temat i tak do zamknięcia, tera się zastanawiam po co ja wydłużam.

Już nie wydłużaj i idź lepiej spać.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1779615
Zachęcam kolegę @antoszek11 do głębszej lektury regulaminu forum. Tu nie używamy wulgaryzmów i staramy się zachowywać kulturalnie, z poszanowaniem dla podstawowych zasad etyki oraz języka polskiego.
Przyznaję ostrzeżenie (II.2, III.6)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.