EPF
Awatar użytkownika
By quse
#1750306
Nowy box Primo z funkcją Powerbanku. Sam box wygląda ciekawie, parownik już nie koniecznie.

Dane techniczne:
Wymiary: 53.0mm*26.0mm*134.0mm
Kolory: srebrny, czarny/srebrny, czarny/czerwony, czarny/szary, brąz
Waga: 156.0g
Waga atomizera: 58.0g
Tryby: VW/VT (Ni, Ti, SS316)/TCR/Smart/RTC/USB Charge mode
Funkcje: quick charge/reverse charge/preheat/custom logo/real-time clock
Zakres mocy: 1-200W
Pojemność: 5ml
Zakres rezystancji: 0.05-1.5ohm VT/TCR mode, 0.1-3.5ohm VW mode
Zakres temperatur: 100-315°C/ 200-600°F
Zasilanie: 2x18650

No i kilka zdjęć:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By quse
#1750368
Obecnie również posiadam evica mini który sie sprawdza. A tu mamy takiego mini na sterydach i wygląda na to, że w przystępnej cenie. W pre-orderze już się pojawia jak na razie tylko z atomizerem. :/
Awatar użytkownika
By xD_
#1751715
Nie kupowac !!! Konektor 510 w tym modzie to totalna porażka .



od 10min 10 sek do konca omawia owy problem
Awatar użytkownika
By quse
#1751727
Jedyne na co liczyłem w tym zestawie to na fajnego Box'a, bo parowniki od joyetecha jakoś do mnie nie przemawiają, a tu jeszcze Box'a popsuli. Bo zapewne to raczej wina całej serii a nie jednego egzemplarzu.
By oleszczakmarcinBubu
#1754616
Nie ma żadnych problemów serpenta widzi,merlin troche ciężko się wykręca ale też jest wszystko ok nic nie lata naprawdę bardzo fajny box.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By xD_
#1754864
Pogadamy za kilka miesiecy czy taki fajny :D
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1776201
oleszczakmarcinBubu pisze:Nie ma żadnych problemów serpenta widzi,merlin troche ciężko się wykręca ale też jest wszystko ok nic nie lata naprawdę bardzo fajny box.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


I jak z tym konektorem, jakieś problemy czy jest ok?
Awatar użytkownika
By suvv
#1776264
Joyetech wypuściło poprawioną wersję boxa Primo 2.0, w której zmienili konektor, kolor wyświetlacza, zwiększyli moc i okleina to teraz imitacja karbonu a nie skóropodobne cuś... na dniach będzie w moich rękach więc potwierdzę co i jak... :beer:
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1776298
a skad masz info o zmianach konektora? Jedyne co zmienili to okleine, ladowanie 2A no i moc na 228W bo to ostatnio modne :D Kolory wyswietlacza to sa rozne z tego co widzialem i w jednym i drugim.
BTW problemy z konektorem z tego co widzialem to byly w wersjach, ktore dostaly sie niektorym recenzentom i nie byly to jeszcze wersje do sprzedazy. No a to skuropodobne cos to calkiem dobrze sie trzyma w rece, druga okleina zapsowa jest tez w pudelku.
Awatar użytkownika
By suvv
#1776379
Większość recenzentów o tym wspomina... ponadto sam Joyetech informuje na stronie produktu, że teraz konektor ma większy zakres "pracy" pinu etc...
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1777278
Michaelred pisze:a skad masz info o zmianach konektora? Jedyne co zmienili to okleine, ladowanie 2A no i moc na 228W bo to ostatnio modne :D Kolory wyswietlacza to sa rozne z tego co widzialem i w jednym i drugim.
BTW problemy z konektorem z tego co widzialem to byly w wersjach, ktore dostaly sie niektorym recenzentom i nie byly to jeszcze wersje do sprzedazy. No a to skuropodobne cos to calkiem dobrze sie trzyma w rece, druga okleina zapsowa jest tez w pudelku.


Testuje Primo drugi dzień i słowa kolegi się potwierdzają..Jak na razie Merlin,Goblinki,Engine czy Indereserwe wkręcają się i wykręcają bez problemu!!! i eVic widzi wszystkie parowniki...Kolor wyświetlacza biały,okleina karbonopodobna i nie ma w zapasie drugiej.Mod wykonany bardzo dobrze,nic nie grzechocze,wszystko ładnie spasowane.Zauważyłem że nie da się podkręcić do 228W(oczywiście testowo)jeśli grzałkę mamy z wyższą rezystancją/pewnie jakieś zabezpieczenie..Dopiero po wykręceniu parownika dobija do max mocy czyli 228W :shock:
Preheat działa dobrze,blokada wszystich przycisków oprócz Fire także,wygaszacz telewizorka jak najbardziej też śmiga...i czego chcieć więcej!!
Jak dla mnie Fire mógłby się wciskać z większym oporem..Co do trwałości moda,przekonamy się za jakiś czas *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1778978
Testuję boxa v2.0 ponad tydzień i jest naprawdę spoko, dwa razy zaliczył glebę w domu i raz w aucie.. Muszę powiedzieć że wytrzymały skubaniec jest. Konektor też działa tak jak powinien. Na dzień dzisiejszy to udany zakup i mogę go polecić.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1818394
A więc tak... Smok dobił konektor i jest zapadnięty, nie każdy czajnik jest wykrywany. Także poprawienie pinu nie jest zbyt uzasadnione. Teraz trzeba rozebrac boxa i podnieść pin.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.