EPF
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1777536
#Majówka czas start ;)
MAJÓWKA Z E-DYM
To już ostatnia szansa na uzupełnienie zapasów przed 20 maja!
Przygotowaliśmy dla Was #NoweCenyUp! nawet do -70%
Oto kilka propozycji:
(całość będzie dostępna od 29.04.2017 o godz 10:00 do 3.05.2017 18:00 lub do wyczerpania zapasów)
- Liquidy 0mg 10ml już od 1.90PLN 50ml już od 8.90PLN
(wybrane smaki: GreenApple, TeaLemon, Mango, BlackTea i wiele innych!)
- Aromaty taniej nawet o 70%!
- BAZY - taniej nawet o 50%
- Ładowarki - taniej nawet o 20%
(wybrane modele)
- Akumulatory taniej nawet o 30%
(wybrane modele)
- Akcesoria do - 35%
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/edymblog/
Czeka na Was wiele niespodzianek!
UWAGA, dla osób o mocnych nerwach: nie zabraknie też dobrze schowanych produktów za 1grosz (około 30 pozycji), które pojawią się w różnych godzinach w różnych miejscach
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1778055
Aromaty - ta sama cena
Bazy - ta sama cena
Aku - ta sama cena
akcesoria - ta sama cena

Także promocja bez promocji...
Awatar użytkownika
By miblah
#1778072
pala30 pisze:Było kilka super cen na stronie tylko ciekawe ile sztuk było na sprzedasz w tej promocyjnej cenie bo wszystko brak w magazynie.....eh te promocje.Po mojemu to czyszczenie magazynów i pozbywanie się liqidów i aromatów tuż przed końcem daty.... *SMOKEKING* *SMOKEKING*


Przydzielam medal z kartofla za odkrycie roku :D
Obrazek
Awatar użytkownika
By Timi
#1778086
@miblah
Zajefajny ten medal. Też takiego pożądam i to bardzo :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1778111
EwaSFX pisze:Kochani jako, że dzisiaj mogłam sobie pozwolić na małe polowanie powiedzcie mi czy już były/udało wam się trafić jakieś pozycje za 1 grosz? :monkey:


Poluj dalej :D Jak coś upolujesz, daj znać :wink:
Awatar użytkownika
By Timi
#1778113
bulit73 pisze:Poluj dalej :D Jak coś upolujesz, daj znać :wink:

Zawsze miałem wielki szacunek, wręcz uwielbienie do współczesnych wcieleń Artemidy. A gdy ma na imię Ewa, to już się całkiem rozpływam *TANIEC*
Awatar użytkownika
By mariogd
#1778193
ajqju pisze:Zarezerwowałeś, zapłaciłeś i towaru nie ma?


Zarezerwowałem z odbiorem osobistym w sklepie. Rezerwacja poszła sprawnie bo jeszcze było na stanie a brak towaru pojawił się tuż po komunikacie przygotowanie w toku.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2017, 09:21 przez mariogd, łącznie zmieniany 1 raz.
By sucharek8826
#1778197
mariogd pisze:
ajqju pisze:Zarezerwowałeś, zapłaciłeś i towaru nie ma?


Zarezerwowałem z odbiorem osobistym w sklepie. Rezerwacja poszła sprawnie bo jeszcze było na stanie a brak towaru pojawił się jak pisałem wcześniej.

Nie przejmuj się, mój kolega opowiadał jak przy poprzedniej super promocji E-dym w kulki poleciał, gdzie była płatność przelewem z góry i odbiór w sklepie, a towar znikł i jedyne co kolega dostał to zwrot kasy na konto :beer:
Awatar użytkownika
By mariogd
#1778198
sucharek8826 pisze:
mariogd pisze:
ajqju pisze:Zarezerwowałeś, zapłaciłeś i towaru nie ma?


Zarezerwowałem z odbiorem osobistym w sklepie. Rezerwacja poszła sprawnie bo jeszcze było na stanie a brak towaru pojawił się jak pisałem wcześniej.

Nie przejmuj się, mój kolega opowiadał jak przy poprzedniej super promocji E-dym w kulki poleciał, gdzie była płatność przelewem z góry i odbiór w sklepie, a towar znikł i jedyne co kolega dostał to zwrot kasy na konto :beer:


Nie przejmuję się bo nie ma czym.
Awatar użytkownika
By erbis
#1778212
I tak się właśnie rodzą "miejskie legendy"...
sucharek8826 pisze:mój kolega opowiadał jak przy poprzedniej super promocji E-dym w kulki poleciał, gdzie była płatność przelewem z góry i odbiór w sklepie, a towar znikł i jedyne co kolega dostał to zwrot kasy na konto

Przy wyborze odbioru w sklepie nie ma możliwości zapłaty z góry przelewem - tylko i wyłącznie płatność w sklepie podczas odbioru towaru.
Ktoś tu więc mija się z prawdą - Ty albo Twój kolega.
Awatar użytkownika
By mariogd
#1778804
E-dym Sosnowiec pisze:Brzydko bo komuś szczęscie nie dopisało ?
a ja widzialem 4 osoby na FB się pochwaliły, że się udało
EwaSFX Bardzo, bardzo brzydko tak wprowadzać w błąd forumowiczów...


Bardzo, bardzo brzydko jest jak całe zamówienie zostaje zatwierdzone i po komunikacie przygotowanie w toku wyskakuję brak towaru to jest brzydko. Nie każdy ma konto na FB a na forum się nikt nie chwalił.
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
#1778823
Dlatego nie ma co oceniać i pisać, że "słabo"...
Jest bardzo duże grono zadowolonych Klientów, którzy kupili na swój użytek i są bardzo zadowoleni. Dostaliśmy mnóstwo podziekowań i pozytywnych opinii, co można przeczytać na jednym z największych fanapge o e-p w PL
Oczywiscie już niedługo na bazarku znajdą się te wszystkie produkty, które "uciekły" ... - podziękujcie kolegom, którzy kupili po 20/30szt na handel
By Oszczer90
#1779954
I sporo nie zadowolonych i tu też nie ma się co oszukiwać. Po prawie tygodniu od zamówienia (jednego z pierwszych jeszcze przed 10.00 się udało) Państwo orientujecie się że nie macie na stanie połowy tego zamówienia. A jedynym rozwiązaniem zaproponowanym jest zwrot pieniędzy. Gdzie płatność przelewem z góry była zrealizowana natychmiast. Żadnej pokuty za pomyłkę i przetrzymywanie czyichś pieniędzy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1779999
Jak można sprzedawać coś czego się nie posiada? Nikt nie ukradł, nic nie szukałem, stan magazynowy był pełny (nawet na następny dzień). Zapłaciłem i otrzymałem na rachunku dopisek " w związku z brakiem bazy ... dokonaliśmy zwrotu ...".

No można robić w balona i to się udało doskonale. Tylko gdzie talon na balon?

Nie pozdrawiam bo to już nie ten sklep.

PucH2
Awatar użytkownika
By mariogd
#1780257
Sulkov pisze:A w Polsce jak w lesie. Myślałem, że może jednak coś się zmieniło pod moją nieobecność. Ale nie. Jak widać każda akcja edymowa okupiona jest płaczem, żalami i tupaniem nóżkami. Że też wam nie wstyd.


A dla czego ma być komuś wstyd jak jawnie lecą w ch..a. Kupujesz towar, który jest na stanie a po chwili okazuję się że brak w magazynie, nie wku...ł by się ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1780323
PucH2 pisze:Nie pozdrawiam bo to już nie ten sklep.


Oszczer90 pisze:Nie ten sklep, nie to samo podejście do klienta.


*GOOD*
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.