EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Klamka1990
#1776599
Witam wszystkich, nie znalazłem na forum tematu o tym parowniczku więc zakładam
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego sprzętu, jak wam się sprawuje, jaki najlepiej setup do niego skręcić itp bo zamówiłem go sobie z heaven gifts i nie wiem czy podjąłem dobry wybór :)
Obrazek
By mrvolume503
#1776786
Witam !
Parownik jest pojemny, co przekłada się na stworzenie sertupu do 4 grzałek, lepsi aryści zmieszczą nawet więcej! Aczkolwiek wystarczy jedna grzałka ;) Jaka ? Polecam grzałkę z drutu jakim jest CATERPILLAR . Posiadam setup Tegoż Trolla wraz z Joytech Cuboid Mini ( 80 W ) i do dobrej chmurki jak i smaku zdecydowanie starczy. Jeszcze jedną zaletą jest to że zmieścimy w nim dużo waty co przełoży się na transport oleju.
By Klamka1990
#1776952
A jak z oddawaniem smaku? Da się z niego wycisnąć maximum smaku, wiadomo, że to będzie też zależało od setupu, a jeśli już o tym mowa czy ten caterpillar byłby dobrym setupem pod smak czy trzeba skręcić coś innego np staggered fused clapton? :) Caterpillara raczej nie skręce bo jeszcze aż tak nie ogarniam ale ostatnio staggered fused claptona mi się udało :)
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1776975
Nie jest to dripper stworzony w celach uzyskania super smaku.Ja ukręciłem sobie na niego single staggered fused clapton i mogę powiedzieć,że daje radę i źle nie jest (oczywiście przepływ powietrza otwarty minimalnie).
By berto
#1776988
Maximum smaku z Trolla? :shock: Jaki setup? Myślę że jakakolwiek wariacja fused claptona spokojnie da radę tyle że to nie jest RDA na jedną grzałkę bo nie da się zamknąć AH z jednej strony no chyba żeby zrobić verticala ale to już całkowicie zabija smak. Mnie smaczył kiepsko a tylko kopcił jak parowóz. Parowniki pod smak to np. Hadaly, Narda czy O-atty. Oczywiście nie polecam...
By Klamka1990
#1777019
Baskerviell pisze:Nie jest to dripper stworzony w celach uzyskania super smaku.Ja ukręciłem sobie na niego single staggered fused clapton i mogę powiedzieć,że daje radę i źle nie jest (oczywiście przepływ powietrza otwarty minimalnie).


A jakich drutów użyłeś do tego staggered fused claptona i jakie AWG drucików??
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1777021
Wiesz co,dokładnie nie pamiętam bo kręciłem go jakoś latem w zeszłym roku jak miałem chwilę wolnego i wsadziłem do pudełka gdzie trzymam zapasowe grzałki :lol: .Na pewno Kanthal D owijka 0,16 i rdzenie 0,4 KD (ale ręki nie dam sobie uciąć).
By larwa12
#1777732
Ja używam tego driperka od roku - z przerwami na inne parowniczki oraz drippery ale zawsze do niego wracam - dla mnie największą zaletą tego sprzętu jest opcja wlania dość solidnej ilości płynu, w moim przypadku na secie z claptona 0,4 rdzen owijka 0,17, przy 90 W starcza przynajmniej na 15 min dobrego kurzenia, co do smaku, to można sobie dopasować airhole(są pionowe oraz poziome) ja ustawiam na pion i mam mega smak, mega chmure oraz super satysfakcję z kurzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.