EPF
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1765704
Pierwszy parownik w stylu RDTA od Wotofo i pierwszy jednogrzałkowy RDTA na świecie.
2,5 ml pojemności wg producenta (pewien youtubowy recenzent zmieścił 3,5 ml).
Duża przestrzeń na grzałkę.
Nadmuch od dołu.
Dwa otwory do uzupełniania liquidu.
22 mm średnicy.
Wykonany z SS304.
Waga 130 g.
Wysokość bez drip-tipa: 32 mm.

Dostępny w 2 wersjach kolorystycznych: stal nierdzewna i czarny.
W zestawie: Serpent RDTA, części zamienne, instrukcja obsługi, japońska bawełna, 2 grzałki typu clapton, 2 drip-tipy (szeroki i 510 z przejściówką).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ja już jestem w drodze do żółtego kolegi.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1765710
Hmmm a fodi f2 nie był pierwszym single rdta?


Może być ciekawie ze smakiem
Awatar użytkownika
By fazi
#1766099
Chyba jednak pierwszym był Digiflavor Pharaoh :D
Awatar użytkownika
By Szary
#1772272
I ja się skusiłem. Doleciał kilka dni temu. Spełnia moje wszystkie oczekiwania.
I dobrze, bo nie muszę sprzedawać nerki, żeby kupić coś z duetu NarTa/NarBa.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By miblah
#1772310
130g? Strasznie to ciężki sprzęt...

Edit: Ale teraz zerknąłem na wagę limitlessa i nim jestem jeszcze bardziej zadziwiony... :x
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1776621
A ja mam problem z doborem nośnika tak mi się wydaje. Każde zaciągnięcie powyżej 2-3 sekund kończy się wysuszeniem nośnika. A wzięcie kilku buchów pod rząd to już w ogóle jest niemożliwe. W odstępie kilku minut smak jest przepyszny. Dałem mniej nośnika to znowu liquid się zbiera pod capem:/
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1776640
A nie dałeś przypadkiem watę na dno zbiornika? Pokaż foto.
Tego typu rdta to dla mnie najmniej problemowa konstrukcja. Najłatwiej to zawatować i nie ma wycieków :)
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1776706
Nie, wata wystaje ledwo co na szkło. To moje pierwsze RDTA dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1776840
Wygląda ok, jeśli w spirali jest odpowiednia ilość, możesz ewentualnie zrobić większą przestrzeń miedzy LH a watą, by się lepiej odpowietrzał
By venres
#1776869
Na moje oko to jest zbyt mało waty przeciągniętej przez grzałke (widać na pierwszym foto), na Twoim miejscu spróbowałbym dać jej troche więcej.
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1776872
Boje się że jak dam za dużo to nie bedzie odpowietrzania. Teraz jest tak że było bardzo luźno jak zakładałem. Swoją drogą przy RDTA trzeba jakos specjalnie manewrować parownikiem przez każdym użyciem żeby się nośnik nasączył?
By marti701
#1776897
Proponuje zrobić kanaliki odpowietrzające w otworach LH. Ja to robię cienkim wkrętakiem.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1776903
marti701 pisze:Proponuje zrobić kanaliki odpowietrzające w otworach LH. Ja to robię cienkim wkrętakiem.

Obrazek

Popraw setup. Grzałka krzywa, zwoje nierówne odstępy mają przez co nie rozgrzewa się jak powinna (widać to), no i nośnik już masz przypalony :)

@venres może mieć rację, też mi się wydawało, że za mało jej tam.
Nie przejmuj się ilością do LH, bo zawsze możesz przyciąć pod kątem, lub wyczesać, by ją rozrzedzić.

U mnie do połowy zbiornika nie klepsydruję. Przy wapowaniu się nasącza, później klepsydrowanie
By marti701
#1776906
To ma działać, a nie wyglądać
a krzywizna grzałki i nierówne odstępy pozytywnie wpływają na smak
By pawelsamotyha1
#1776908
U mnie tak wygląda i nie ma problemu z transportem. Obrazek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1776927
marti701 pisze:To ma działać, a nie wyglądać
a krzywizna grzałki i nierówne odstępy pozytywnie wpływają na smak

Już widzę, że to nie działa dobrze :)
Btw. FODI nie lubi tak niechlujnie ułożonej waty :) lubi wtedy zalać AH :)
By marti701
#1776950
Działa bardzo dobrze. Parownik dokręcony do rurki Dicodes, całość w etui ze smyczą. Noszony na szyi, zawsze w pionie, więc wycieki mi nie straszne. Może z boxem latającym po kieszeni, coś by wyciekło. Watka ładnie wygląda po ułożeniu, gdy jest sucha. Gdy zostaje nasączona, to tak pęcznieje (FF Cotton Blend) ale dzięki temu magazynuje w sobie większe ilości liquidu, niż zwinięta w rurkę i ściśnięta.
Co do grzałki, to część jej jest poza AH , co widać na zdjęciu, ale ja zawsze tak robię, z prawej, lewej, lub oba końce wystają. Dzięki temu drut osiąga różną temperaturę na poszczególnych odcinkach, co przekłada się na lepszy smak. W bardziej złożonych liquidach, aromaty uwalniają swój smak przy różnych temperaturach
Także wolę nierówną grzałkę i spęczniały nośnik, niż spłaszczony, lub monotonny smak.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1802433
I co jak ten parowniki się sprawdza? Jak smak i transport? Chętnie bym go nabył...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.